Tylko u nas Asy polskiego Stand Up w USA!

Asy polskiego Stand Up w USA!

SHARE

Tego nie można przegapić – Lotek, Pacześ i Ruciński w akcji! Fundacja Kultury Europejskiej zaprasza na wydarzenie sezonu – ASY POLSKIEGO STAND UP W CHICAGO!

Po raz pierwszy w USA, po raz pierwszy w Chicago – Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ i Kacper Ruciński, czyli Grupa Trzymająca Mikrofon w akcji, na żywo! Stand Up bije rekordy popularności w Polsce – chodzą wszyscy, oglądają wszyscy! Podobnie jak w USA, to specyficzny rodzaj humoru, specyficzny kontakt z publicznością i specyficzny język – na to trzeba być przygotowanym, dlatego mówi się, że kabaret to rozrywka dla grzecznych dzieci, a dorośli chodzą na stand up! Lotek, Pacześ i Ruciński to asy polskiego stand up – ich kanały na youtube mają milionową oglądalność, każdy nowy program natychmiast ma setki fanów, a bilety na ich występy to rarytas i najbardziej wyczekiwany prezent! Fani polskiego humoru i realistycznego, ostrego spojrzenia na polską rzeczywistość nie mogą przegapić tej okazji – na scenie LOTEK, PACZEŚ i RUCIŃSKI w najlepszych monologach i z nowymi pomysłami!

Zapraszamy do Copernicus Center, 5216 W Lawrence Avenue w Chicago 6 kwietnia o 8 wieczorem. Bilety: biura Polamer, copernicuscenter.org oraz bilety.com

Materiały dzięki uprzejmości Fundacji Kultury Europejskiej