Najnowsze Buduj wspaniałe relacje

Buduj wspaniałe relacje

PODZIEL SIĘ
budowanie zwiazkow www

Chcesz zbudować pozytywne relacje z ludźmi? Trochę więcej miłości, a mniej walki! Dobre związki nie tworzą się same. Nie ma czary mary i gotowe. Na pozytywny związek trzeba zapracować. Trzeba poświęcić czas, umieć powiedzieć przepraszam i czasami odłożyć swoje potrzeby na tor boczny, aby zbudować wspaniałe relacji.

Poniżej podstawowe błędy jakie większość z nas popełnia w relacjach międzyludzkich. Staraj się ich unikać, a na pewno twoje związki ulegną poprawie:

1. Bolesne komentarze
Trochę taktu może zaprowadzić cię daleko. Forma się liczy. Twoje intencje mogą być dobre, ale jeśli twój komentarz zostanie przekazany w chamski sposób to treść przestaje się liczyć.
2. Różnica między słuchaniem, a dawaniem porad
Wyczuj sytuację. Często twój przyjaciel potrzebuje, żeby go wysłuchać, a nie dawać mu rady.
3. Nie osądzaj
Nie wiesz co jutro przyniesie. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.
4. Jak przyjmujesz krytykę…
Mówi wiele o tobie. Stoisz okoniem i od razu wyciągasz brudy na temat rozmówcy? Czy spokojnie słuchasz krytyki pod swoim adresem i starasz się wyciągnać wnioski?
5. Mówisz ludziom co mają robić
Większość z nas już trochę przeżyła i nie lubi kiedy się nam rozkazuje. Nie rozporządzaj tylko sugeruj.
6. Nie ignoruj
Odpowiadaj na wiadomości, oddzwaniaj. Nawet jeśli dla ciebie temat jest mało interesujący, nie ignoruj adresata.
7. Nie narzekaj
Narzeka każdy, ale są wśród nas tacy, co chodzą z tabliczką: „to się nigdy nie uda”. U nich zawsze wszystko jest do niczego, nic się nie udaje, wszystko jest negatywne. Tylko pociągnąć za spust. Nikt nie chce przebywać z narzekaczami. Po pierwsze po jakimś czasie nikt narzekacza i jego problemów nie bierze serio. Po drugie narzekacze to wysysacze energii. Nie bądź narzekaczem, myśl pozytywnie, a twoje związki międzyludzkie staną się dużo łatwiejsze.
8. Tak zwane „olewanie”
Umawiasz się, nie przychodzisz. Planujesz wspólny wyjazd – zmieniasz zdanie. Wywiniesz taki numer kilka razy i po tobie.

Siwa