Najnowsze Cechy partnerów według zodiaku…

Cechy partnerów według zodiaku…

SHARE

W związkach ważna jest nie tylko wzajemna miłość i szacunek, ale także zrozumienie potrzeb tej drugiej strony. Wprawdzie według popularnego stwierdzenia jesteśmy połówkami tego samego jabłka lub pomarańczy jak ktoś woli, lecz czasami brzegi tych połówek nie pasują idealnie.

Tak więc co zrobić w takiej sytuacji? Już spieszymy z pomocą. Najlepiej jak najwięcej dowiedzieć się o obiekcie naszych uczuć. A jak to zrobić? Można latami studiować, analizować i przetwarzać dane.

My proponujemy spojrzenie na temat z lekkim przymrużeniem oka czyli przez pryzmat znaków zodiaku.

Baran (21.03-19.04)
Barany mają charakterek i są niecierpliwe, dlatego nie bawią się w różne gierki i machlojki. Najlepiej jeżeli będziemy z nimi szczerzy i od początku powiemy o co nam chodzi lub gdzie leży problem. Wtedy nie będą mieć czasu ani ochoty na pokazywanie rogów tylko docenią nasze podejście do sprawy.
Byk (20.04-20.05)
Naturą byków jest to, że z jednej strony są uparte i rogate, a z drugiej są bardzo wrażliwe, dlatego ich partnerzy powinni być bardziej delikatni oraz powinni uważać na swoje słowa i czyny. Łatwo jest zrazić tego wielkiego uparciucha do siebie, a jeżeli już zajdziemy mu za skórę, to możemy być pewni, że jest pamiętliwy.
Bliźnięta (21.05-21.06)
Ruchliwe, żądne przygód bliźnięta z entuzjazmem podchodzą do wszystkich aspektów życia czyli także do relacji międzyludzkich i związków. Poza tym łatwo się nudzą, więc potrzebują ciągłych podniet, dlatego kluczem do sukcesu jest spędzanie z nimi wiele czasu, komunikacja oraz inwencja.
Rak (22.06-22.07)
Wartości na najwyższych pozycjach na ich liście to lojalność, oddanie i pewność, że można na nich liczyć i tego samego oczekują od partnera. Tak więc jeżeli jesteście z nim w związku musicie całym sobą angażować się i zawsze być pomocnym w potrzebie.
Lew (23.07-22.08)
Lwy to chyba najbardziej pewne siebie i wierzące w swoje możliwości i umiejętności osoby. Kochają być wśród ludzi, kochają zwracać uwagę innych oraz nie chcą poddawać się nakazom. W związku oczekują, że partner pozwoli im być sobą. Jeżeli tak się stanie sami mogą zaoferować stabilność, ale też beztroskę.
Panna (23.08-22.09)
Panny są uprzejme i oddane. Mimo ich analitycznych i oceniających innych zapędów potrafią być miłe i przyjacielskie dla swoich partnerów i otaczających ich ludzi. Panny uchodzą za osoby o przeważających cechach kobiecych, dlatego lepiej być także dla nich miłym.
Waga (23.09-22.10)
Spokojne i nie wadzące nikomu mogą być rozjemcami w sporach. Same ich nie lubią i nie przepadają za sytuacjami, gdy inni wokół nich są skłóceni. Cenią spokój, harmonię i idyllę. Partnerzy wag – unikajcie sporów tak często jak tylko się da, żyjcie w idealistycznej harmonii.
Skorpion (23.10-21.11)
Niestety to jedne z najbardziej podejrzliwych i nieufnych znaków zodiaku. Ale jeżeli jesteście w związku z kimś spod tego znaku oznacza to, że przełamaliście ich bariery i zdobyliście zaufanie. Jedyne na co musicie teraz zwrócić uwagę to to, by nie zawieść wiary w was pokładanej.
Strzelec (22.11-21.12)
Ta niezależna i samowystarczalna duszyczka nie jest odludkiem, kocha ludzi i lubi przebywać w ich towarzystwie. Zwłaszcza odpowiada im rola osoby, na której zawsze można polegać w momentach potrzeby. Partnerze pokaż więc, że on może także na ciebie liczyć.
Koziorożec (22.12-19.01)
Osoby spod tego znaku odznaczają się silnym poczuciem odpowiedzialności. Poza tym ciężko pracują, dzięki czemu jako nieliczne znają swoją wartość. Od partnerów żądają, by wykazali chęci i ochotę do wspólnej pracy nad związkiem i nie tylko. Poza tym osoby leniwe i bawidamki nie znajdą ich aprobaty.
Wodnik (20.01-18.02)
Chyba najwięksi miłośnicy przygód i nieznanego są oryginałami i rebeliantami. To co ich najbardziej nakręca to poczucie, że mają zawsze rację. Partnerzy muszą pamiętać, że lepiej się z nimi zgadzać, bo po cóż wywoływać kłótnie o drobnostki. Oczywiście nie możemy też być potulnymi barankami, które nie mają swojego zdania, bo wtedy nie będą nikogo szanować.
Ryby (19.02-20.03)
Wrażliwcy, którzy potrzebują ciągłej uwagi i intymności. Potrzebują partnera, który pokaże im co to znaczy kochać, a w chwili kryzysu przytuli i pocieszy, dlatego ważne jest, by być osobą, która nie wstydzi się okazywać uczucia i szeptać czułe słówka do uszka..
IB