Porady Finanse Co najlepiej kupić w maju

Co najlepiej kupić w maju

SHARE
majowe wyprzedaze

Niesamowite, że już mamy początek maja. Dopiero kupowliśmy dekoracje na choinkę na przecenach, a teraz czas na majowe oszczędności.

Oto co najlepiej kupić w miesiącu maju:

• Lodówki
Nowe modele wchodzą na rynek w maju, dlatego też sklepy chcąc jak najszybciej pozbyć się modeli z roku poprzedniego oferują super przeceny. Rok temu lodówki w miesiącu maju można było kupić nawet do 20 procent taniej w takich sklepach jak Home Depot.

• Mały sprzęt AGD
Oszczędzisz nawet do 70 procent w sklepach jak Williams-Sonoma czy Chef’s Catalog. A JCPenny i Sears oferuje zmywarki, pralki i odkurzacze po dużo obniżonych cenach.

• Garnki
Oprócz małego sprzętu AGD maj jest również dobrym miesiącem na zakup dobrej jakości garnków. W roku poprzednim Kohl’s, JCPenny i Kmart do 30 procent taniej.

• Biżuteria
Najlepszym okresem na jej kupno jest druga połowa maja, po Dniu Matki. Zaoszczędzisz nawet do 70 procent.

• Wakacje
Cruises oraz all inclusive wakacje kup w miesiącach maju i czerwcu. Jest to okres posezonowy, dlatego też znajdziesz duże obniżki na ten rodzaj wypoczynku.

• Materace
Wszyscy wiemy, że maj to jeden z najlepszych miesięcy na zakup materacy. Ceny w tym miesiącu spadają nawet o 50 procent niżej, dlatego też nie daj się nabrać i kup materac tylko tam, gdzie zobaczysz przecenę 40-50%.

• Meble
Domowe i biurowe. Miesiąc maj oferuje dużo obniżek na meble, gdyż jest to czas, kiedy otrzymujemy zwroty podatkowe, które bardzo często wydajemy na meble. Dobre oferty zniżkowe znajdziesz w sklepach Target, Office Depot, Staples i Walmart.

• Stroje do pływania
Udaj się do sklepów sportowych po najlepsze obniżki na stroje kąpielowe.

W maju nie kupuj sprzętu komputerowego – szczególnie laptopów. Poczekaj do lipca, a zaoszczędzisz nawet do 20 procent. Maj to również nie jest dobry miesiąc na zakup grilli. Niestety, czas grilowania zacząć, ale ze starym sprzętem. Na zakup nowego poczekaj do września. Wtedy zaoszczędzisz do 30 procent.

Siwa