Fakty Chicago Co nowego w Chicago…

Co nowego w Chicago…

SHARE
chicago-www

Firma Amazon szuka pracowników

Amazon otwiera dwie nowe placówki dystrybucyjne na terenie stanu Illinois. Amazon zatrudni 2 tysiące osób na przestrzeni najbliższego roku. Firma posiada swoje placówki w Joliet, Waukegan, Chicago oraz Romeoville.

Postrzelona Polka

Polka postrzelona na autostradzie 90 przeszła pomyślnie operację. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 37-letnia ofiara zeznała, że sprawcami byli czarnoskórzy, kobieta i mężczyzna prowadzący auto marki BMW. Policja nadal szuka sprawców zdarzenia prosząc w tej sprawie o kontakt pod numer telefonu 847.294.4400.

Ratownicy poszukiwani

Chicagowski Zarząd Parków poszukuje ratowników do pracy na plażach i basenach miejskich. Aplikacje można składać do 10 czerwca. Zarobki wynoszą około $15 na godzinę. Podanie o pracę można wypełnić na stronie internetowej www.chicagoparkdistrict.com/lifeguards

Firmy z Illinois na liście Forbesa

Trzy małe firmy z naszego stanu zostały wyróżnione przez magazyn Forbes jako najlepiej zarządzane i najdynamiczniej rozwijające się amerykańskie przedsiębiorstwa. Są nimi: Fusion OEM z Burr Ridge, Nick’s Pizza and Pub z Crystal Lake oraz firma IT – Basecamp z Chicago.