Porady Finanse Czerwcowe oferty

Czerwcowe oferty

SHARE
program_app_ikon

Co najlepiej kupić w czerwcu? Niewiele! W miesiącu czerwcu nie znajdziemy niezliczonej ilości super ofert, ale… Na pewno jest jedna warta skorzystania.

Zachęcamy Państwa do ściągnięcia naszej nowej aplikacji na telefony – smartphones!

Ściągnij, zarejestruj się i weź udział w losowaniu $50.

Ściągając naszą aplikację możecie wygrać $50 do jednego z polonijnych sklepów spożywczych. Jak to zrobić? To proste: jeśli posiadasz telefon firmy Apple to wejdź na App Store Downloads. Jeśli jesteś posiadaczem systemu Android to wejdź na Google Play. Tam znajdziesz naszą aplikację Tygodnik Program.


To ta pierwsza najważniejsza oferta miesiąca czerwca. A z jakich jeszcze zniżkowych ofert możecie w tym miesiącu skorzystać? Oto one:

• Naczynia
Talerze, garnki, sztućce, itp. Czerwiec to okres ślubów i właśnie dzięki tylu osobom wypowiadającym „I Do” możemy również my skorzystać z obniżek na te artykuły.
• Siłownie i sprzęt do ćwiczeń
W środku lata mało osób zapisuje się na siłownie czy kupuje drogi sprzęt do ćwiczeń. Ci co lubią aktywnie spędzać czas robią to na świeżym powietrzu. Dlatego też, sklepy oraz siłownie oferują obniżki na swoje serwisy i sprzęt.
• Ogród
Czerwiec jest najlepszym miesiącem na zakup wszystkiego co potrzebujesz do ogrodu. Nie tylko zaoszczędzić, ale jeszcze w tym sezonie możesz z nowo zakupionych narzędzi skorzystać.
• Sprzęt na kamping
Wszystko czego dusza zapragnie do wygodnego spędzenia weekendu z naturą jest w tym miesiącu na przecenie. Sklepy takie jak Cabela’s, REI, Walmart, Dick’s oferują przeceny na sprzęt kampingowy, namioty, materace oraz sprzęt wędkarski.
• Bielizna osobista
Zaczęło się od sklepu Victoria’s Secret i ich półrocznej wyprzedaży. W ślad poszły inne sklepy i miesiąc czerwiec stał się miesiącem przecen na bieliznę.
• Owoce i warzywa
W czerwcu zaopatrz się w jagody, truskawki, brzoskwinie, ogórki, pomidory oraz cukinię.

A na co nie warto wydawać pieniędzy w czerwcu? Poczekaj jeszcze z kupnem nowego grilla, laptopa i tv.

Siwa