Porady Lekarz Dr Gorodecki i jego pacjenci

Dr Gorodecki i jego pacjenci

SHARE
gorodecki

Dr Gorodecki to wysokiej klasy specjalista flebolog, który na co dzień prowadzi klinikę Imed Vein, a na łamach naszego tygodnika chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z praktyki lekarskiej. Doradza i ostrzega przed następstwami wynikającymi z nieleczenia chorób żył.

Postanowiliśmy zapytać jego pacjentów, co sądzą o doktorze Gorodeckim, personelu pracującym w klinice oraz o wizycie w tej placówce.

Każdemu z ankietowanych pacjentów zadaliśmy 4 pytania:

1. Jak dowiedział/a się Pan/Pani o klinice doktora Gorodeckiego?
2. Dlaczego zdecydował/a się Pan/Pani na wizytę u doktora Gorodeckiego?
3. Jak ocenia Pan/Pani pracę doktora i personalu w klinice? Jakie są Pana/Pani doświadczenia z wizyty w klinice?
4. Jak czuje się Pan/Pani obecnie i czy jest Pan/Pani zadowolony/a z wizyty i leczenia w klinice Imed Vein.

A oto jakie odpowiedzi otrzymaliśmy:

Pani Grażyna:
O klinice dr Gorodeckiego dowiedziałam się z tygodnika Program. Przeczytałam jeden z jego arytkułów i postanowiłam umówić się na wizytę. Poczułam, że to będzie dobry wybór i nie pomyliłam się. W klinice spotkałam się z bardzo miłą obsługą, personel był bardzo miły, ale i konkretny. Dokładnie zostałam poinformowana, co mnie czeka i jak wszystko będzie wyglądało. Doktor Gorodecki to bardzo miły człowiek i przy tym bardzo konkretny, a takich ludzi bardzo cenię. Moje leczenie trwa nadal. Jeszcze czeka mnie jedna lub dwie wizyty. Jestem bardzo zadowolona – teraz moje nogi są dużo ładniejsze.

Pani Elżbieta:
Po przeczytaniu artykułów dr Gorodeckiego w tygodniku Program i po jego tłumaczeniach w nich, nie mając żadnej innej opinii postanowiłam powierzyć swoje nogi doktorowi Gorodeckiemu. Odbyłam 3 wizyty i jestem bardzo zadowolona. Cenię sobie punktualność. Nie lubię czekać gdy przychodzę na swoją wizytę, a tak jest w wielu innych miejscach. U doktora nie ma czekania, przychodzisz na swoją godzinę i wchodzisz na wizytę. Wszyscy w klinice byli bardzo mili i uprzejmi, a doktor to wybitny profesjonalista, który dokładnie opowiada o tym, co robi. Informuje także o konsekwencjach, a to bardzo ważne. Czeka mnie jeszcze kilka wizyt, ale już się ich nie boję. Czuję się bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam doktora Gorodeckiego i polecam go każdemu, kto ma problemy z żyłami i żylakami.

Pani Halina:
O doktorze Gorodeckim przeczytałam w tygodniku Program. Czytałam jego artykuły w gazecie i przekonały mnie do niego. Wzbudziły we mnie zaufanie. Zanim jednak poszłam na wizytę, poczytałam o nim i klinice w internecie. Zostałam miło zaskoczona już przez personel, który jest bardzo sympatyczny i pomocny. Doktor Gorodecki to fachowiec. Odpowiedział na każde moje pytanie, miał wspaniały kontakt ze mną. Mogę o nim mówić tylko w superlatywach. W listopadzie „naprawił” mi jedną nogę, a w grudniu drugą, a teraz stosuję się do jego zaleceń. Po zabiegach nie ma ani śladu. A tak bardzo bałam się zabiegu, który okazał się być bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam dr Gorodeckiego i jego personel i polecam ich wszystkim.

Pani Margaret:
W tygodniku Program śledziłam artykuły dr Gorodeckiego i pewnego dnia stwierdziłam, że pójdę i sama zobaczę i przekonam się, czy tak naprawdę jest jak pisze w artykule. I zostałam bardzo mile zaskoczona. Nie tylko „zreperował” moje nogi, ale przede wszystkim podszedł do mnie z sercem. Wszystkie zabiegi wykonał sam dr Gorodecki, który jest przecudownym człowiekiem. Z resztą jak cały personel – na najwyższym poziomie. Chodzę do kliniki już długo i jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu. Dzięki nim znowu czuję się bardzo dobrze. Jestem naprawdę zachwycona pracą doktora Gorodeckiego i nawet rozdawałam jego wizytówki wśród swoich znajomych w kościele.

Dr_Gorordecki_text