Porady Lekarz Endowaskularna terapia laserowa

Endowaskularna terapia laserowa

SHARE
zyly-cm

Świat pełen jest ludzi, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. Na szczęście potrafią wybrać prawidłową drogę leczenia i znakomitych specjalistów w odpowiednim czasie.

Problem z żyłami, żylaki, pajączki – to choroby, z którymi nikt z nas nie chciałby mieć do czynienia. Nie tylko szpecą nasze piękne nogi, ale sprawiają nam ból, który skłania nas do wizyty u specjalisty.
W dobie tak doskonale rozwijającej się medycyny żylaki i inne problemy żylne można wyleczyć. Możesz żyć bez bólu i cieszyć się pięknymi nogami, bez zgrubień i popękanych żyłek.
Współczesna medycyna daje nam kilka możliwości wyleczenia żylaków – w zależności od rodzaju żylaków.

Jedną z metod usuwania żylaków jest laseroterapia endowaskularna (EVLA).

Jeszcze kilka lat temu wiele osób decydowało się na życie w bólu zamiast poddać się zabiegowi usunięcia żył. Był to zabieg dość bolesny, a rekonwalescencja po zabiegu zajmowała kilka dni, a nawet tygodni. Na szczęście lekarze odchodzą od tych przestarzałych metod i sięgają po endowaskulaną terapię laserową.
Metoda ta polega na zamknięciu niewydolnego pnia żylnego: żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej za pomocą wprowadzonego do jego wnętrza włókna laserowego. Zabieg jest nieinwazyjny a pacjent już po kilku godzinach może wrócić do swoich codziennych czynności.

Endowaskularna terapia laserowa jest idealnym rozwiązaniem. Nie tylko jest bezbolesna, ale pozwala w bardzo szybkim czasie odzyskać pełną sprawność fizyczną. Dzięki tej metodzie nie narobisz sobie zaległości w pracy, nie będziesz potrzebwał zastępstwa w codziennych czynościach.
Jeśli cierpisz na żylaki, nie zwlekaj. Skontaktuj się z kliniką, która oferuje endowaskularną terapię laserową.

USA_VeinClinics-baner

A oto jak wygląda sam zabieg i na czym polega. Procedura endowaskularna, czyli wewnątrznaczyniowa polega na uszkadzaniu chorych żył od wewnątrz (od środka). Żyłę można zniszczyć za pomocą lasera. Pod wpływem zastosowanej energii żyła zostaje uszkodzona i trwale zamknięta, dzięki czemu nie ma potrzeby jej usuwania, jak to ma miejsce w klasycznej chirurgii. Uszkodzenie warstwy wewnętrznej żyły rozpoczyna proces naprawczy za pomocą specjalnych komórek produkujących włóknik, powodując jej całkowite zwłóknienie i ostateczne wyłączenie z układu żylnego. Być może brzmi to bardzo poważnie, ale prawda jest taka, że jest to nowoczesna, bezbolesna i tania metoda leczenia żylaków. Niestety, każdy z nas liczy się z wydatkami, nawet tymi na nasze zdrowie. Terapia laserowa należy do mniej kosztownych zabiegów. Odbywa się w ambulatoryjnych warunkach i przy miejscowym znieczuleniu. Metoda ta ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Po zabiegu nie ma żadnych śladów czy blizn. A na dodatek możesz wrócić do swoich codziennych czynności. Nie zalecamy jednak przez pierwsze 2-3 tygodnie zbyt intensywnych ćwiczeń, jak aerobik, bieganie czy podnoszenie ciężarów.

Endowaskularna terapia laserowa to nie tylko ulga dla pacjentów, ale także pomoc dla lekarzy, którzy szybciej mogą pomóc swoim pacjentom i bez ryzyka o powikłania, które miały miejsca przy tradycyjnych metodach chirurgicznych.
Badania wykazują, że EVLA jest efektywną metodą leczenia żylaków, która skutecznie wypiera tradycyjne, chirurgiczne metody. Bez wątpienia jest to jedna z wiodących metod leczenia żylaków, które szpecą nasze nogi, sprawiają nam ból i wywołują dyskomfort.

Jeśli cierpisz na żylaki, odczuwasz ból, a na twoich nogach pojawiła się opuchlizna lub swędzenie, nie czekaj – zadzwoń do ekspertów z kliniki USA Vein Clinics i umów się na spotkanie. Oni zapewnią ci doskonałą opiekę i rozwiążą twoje problemy z żylakami i przy tym nie zbankrutujesz.

logo USA Vein Clinics

Nasze poradnie są dogodnie zlokalizowane w:

• Chicago – 3927 W. Belmont Ave, Ste 103
• Chicago – 6415 W. Archer Ave
• Elk Grove Village – 800 Biesterfield Rd. Ste 201
• Oak Park – 610 S. Maple Ave, Suite 2550
• Libertyville – 1900 Hollister Drive, Suite 160
• Northbrook – 4141 Dundee Rd.

Aby umówić się na spotkanie należy zadzwonić pod numer
847-580-1317

Możesz też napisać na adres e-mail info@usaveinclinics.com,
a nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.