Ona/On Dla Panów Facet o jakim marzą kobiety poszukujące partnera

Facet o jakim marzą kobiety poszukujące partnera

SHARE
man apologizing

Słoneczko coraz częściej pojawia się na naszym nieboskłonie i wszyscy zaczynają się budzić z zimowego marazmu. Wiosna już za pasem i hormony zaczynają w nas buzować. Czas więc wyruszyć na łowy w poszukiwaniu swojej drugiej połówki. Ale niestety, nie każdy pan jest niczym lew salonowy, który zachwyci każdą napotkaną na swej drodze niewiastę.

Nie każda randka czy spotkanie okazuje się sukcesem, bo pewne strategie i zachowania raczej odpychają niż przyciągają kobiety do kontynuacji lub wikłania się w związki. Tak więc co robić, aby stworzyć udany związek:

• Nie możesz wszystkiego ustawiać tylko
pod swoje plany,

czasem trzeba też wziąć pod uwagę plany tej drugiej osoby. Poza tym jeżeli nawaliłeś, zapomniałeś o spotkaniu lub coś wyskoczyło ci w ostatniej chwili pamiętaj, by przeprosić lub w miarę możliwości uprzedzić partnerkę, że się nie pojawisz. Ale nie rób tego za często, bo kobieta odniesie wrażenie, że nie jest dla ciebie ważna skoro ciągle coś przeszkadza ci w spotkaniu się z nią. I jeszcze jeden aspekt, tak kobiety lubią samców alfa, ale bez przesady, tyrania to nie recepta na udany związek.

man cleaning

• Oczywiście, że kobiety mogą być zaborcze i bombardować swoich facetów

tysiącem wiadomości na dzień, ale jeżeli mówimy o normalnej sytuacji, kiedy „tekstujecie” do siebie to należy odpowiadać na takie wiadomości w przeciągu 24 godzin. Nikt nie jest zajęty cały czas przez cały dzień. Jeżeli nie odpowiadasz na wiadomości to świadczy raczej o twoich manierach i jest sygnałem, że ci nie zależy.

• Bądź dostępny, kiedy kobieta cię potrzebuje.

Czasem po prostu potrzebna jest tylko świadomość, że może na ciebie liczyć, a czasem, kiedy trzeba coś naprawić, możesz wykazać się swoimi umiejętnościami.

• Pamiętaj, świetnie jest mieć ponętną kobietę

przy sobie, ale każda pani chce być także doceniana za przymioty swojego umysłu.

• Poczucie humoru jest ważne i nie każdego
śmieszy to samo,
ale jest jedna zasada.

Wszystkie „żarty”, które w jakikolwiek sposób są dokuczliwe lub ośmieszające drugą osobę są nie na miejscu. Kobiety raczej nie pokazują tego po sobie, ale przecież nie żyjemy w dżungli, powinieneś wiedzieć jak należy się zachować. A poza tym nie można wszystkiego zwalać na zbyt dużą ilość wypitego alkoholu, jak nie umiesz się zachować – nie pij tyle, proste.

man cleaning1

• Pamiętaj nad sukcesem związku pracują dwie osoby, obydwie muszą być

zaangażowane, chyba że nie zależy ci i traktujesz to, co jest między wami jako przelotną znajomość. W takiej sytuacji miej odwagę i powiedz o tym tej drugiej stronie, bo ona może zbytnio zaangażować się w coś, co raczej nie ma przyszłości.

• Bycie w związku oznacza także branie odpowiedzialności.

Spychanie obowiązków i podejmowanie wszelkich decyzji nie wróży dobrze na przyszłość. Wręcz przeciwnie, jak pokazują przykłady, zazwyczaj kończy się to odejściem tej „zmęczonej” strony, która ciągle musiała dbać o każdy detal i nie znalazła odpowiedniego wsparcia.

IB