Ona/On Dla Panów Facet po 40-tce

Facet po 40-tce

SHARE
facet

Dzisiejszy dojrzały mężczyzna ma ogromny apetyt na życie, wymaga od siebie wiele, ale też mocno w siebie wierzy.

Ma też swoje problemy, tęsknoty, czasem żal – ale jest silnym mężczyzną, twardo stąpającym po ziemi.

Czujemy się dobrze!

62% mężczyzn zadowolonych jest z ich formy fizycznej, przy czym ponad połowa nie uprawia żadnej aktywności fizycznej.

Z seksem też nie mają problemów… Prawie połowie respondentów nigdy nie zdarzyła się łóżkowa katastrofa, a blisko 90% nigdy nie korzystało z farmakologicznego wspomagania. Ale to nie seks ważny jest dla dojrzałych panów. Otóż najważniejsza jest rodzina, którą prawie 70% stawia na pierwszym miejscu. Ważna dla naszych panów jest także miłość i udany związek i… święty spokój (panie czytajcie: jeśli mąż ogląda mecz – nie szukaj mu zajęć, najlepiej wyjdź zrobić paznokcie u kosmetyczki). Zaskakujący jest fakt, że praca i sukcesy nie są ważne dla mężczyzn, nawet bogactwo liczy się tylko u co piątego ankietowanego.

Niestety, zaledwie 1/3 panów jest zadowolonych z wykonywanej pracy, dlatego – co jest bardzo dobre – wielu z niezadowolonych zaczyna robić coś więcej niż tylko narzekać.

Coraz więcej mężczyzn dokształca się, podnosi swoje kwalifikacje, nie myśli o emeryturze. Facet po 40-tce coraz częściej okazuje się być cennym nabytkiem w firmie – ma nie tylko doświadczenie, ale także zapał do pracy.

Domatorzy przy komputerach

Okazuje się, że nasi panowie stronią od wszelkich rozrywek i aktywnego sportu. Niby w piłkę każdy z nich gra, ale wielu tylko na kanapie przed telewizorem lub na komputerze. Tak, tak panowie – badania wykazały, że ponad 50% panów spędza czas wolny przed komputerem lub odbiornikiem tv, czasami dzieląc ten czas z rodziną. Niestety, po książki panowie sięgają bardzo rzadko – większość ankietowanych nie pamiętało tytułu ostatnio przeczytanej książki…

Jeśli zaś chodzi o wychodzenie na imprezy – to towarzyskich facetów jest niewielu.

Zaledwie 51% panów przyznało się, że czasami gdzieś wyjdą, ale robią to niechętnie. Zwłaszcza do tego grona należą żonaci mężczyźni.

Sami o sobie?

Większość panów ma o sobie bardzo dobre zdanie. Rycerzy na białym koniu nam nie brakuje.

Ponad połowa facetów uważa swoje związki za udane mimo drobnych nieporozumień, a 12% uważa je za udane pod każdym względem.

Panowie po 40-tce śmiało mówią o zadowoleniu ze swojego życia seksualnego, o fantazjach… Ale przy tym mówią, że oprócz doskonałych kochanków są doskonałymi ojcami.

Tak trzymać panowie i niech młodsze pokolenie bierze z was przykład.

Pelagia