Podróże Przez Amerykę... Farmy dyniowe

Farmy dyniowe

PODZIEL SIĘ

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu uciec z miasta, by zaczerpnąć świeżego powietrza, czy szukasz idealnego jesiennego krajobrazu, wyprawa do jednej z farm dyniowych w okolicach Chicago powinna znaleźć się na Twojej liście.

Goebbert’s Pumpkin Farm & Garden Center – 40 W. Higgins Rd., South Barrington
pumpkinfarms.com/home
Dzieci od 3 lat $12 (weekendy), w tygodniu wstęp $10.
Fall fun to nazwa gry w Goebbert’s w South Barrington, w której możesz nie tylko zebrać wszystkie dynie, których dusza zapragnie, ale możesz też zabrać dzieci na przejażdżkę wagonikiem lub odwiedzić małe egzotyczne zoo. Poza tym jest tam też labirynt i dinozaur, smakosz dyni.

County Line Orchard – 200 S County Line Rd., Hobart
www.countylineorchard.com
$1 za U-pick i jazdę traktorem, $10 za nielimitowany dostęp do wszelkich atrakcji.
Na farmie tej można zbierać jabłka i dynie. Można także sprawdzić jurty, gdzie mieszka tysiące pszczół lub zarezerwować miejsce przy ognisku. Dzieci na pewno będą uwielbiać Kids Farm, gdzie znajdą karłowate kozy i świnki. W weekend atrakcją jest Peter, zajadający się dyniami dinozaur.

Didier Farms – 16678 W. Aptakisic Rd., Lincolnshire
didierfarms.com/pumpkinfest
Wejście za darmo, większość atrakcji wymaga kupna biletów/kuponów ($1 za 1 bilet).
Ta tętniąca życiem farma okres jesienny nazywa Pumpkinfest. Można wtedy oglądać wyścigi świń, brać udział w wielu atrakcjach sezonu. Można także zjeść hot-doga i wypić aromatyczny cydr jabłkowy. Poza tym każdy wyjeżdża z farmy z jakąś pamiątką do dekoracji domu.

Sonny Acres Farm – 29W310 North Ave.,West Chicago
www.sonnyacres.com
$1 za bilet/kupon. Wszelkie atrakcje wymagają kupna 2-5 biletów.
Farma oferuje wszystko, co potrzebujesz w sezonie jesienno-świątecznym, czyli dynie i inne ozdoby. Dzieciaki będą miały okazję kupić kostiumy na Halloween, a każdy będzie mógł cieszyć się pieczoną kolbą kukurydzy i watą cukrową. Warto zarezerwować też czas na przejażdżkę „nawiedzonym” wagonem.

Bengtson’s Pumpkin Farm – 13341 W. 151st St.,Homer Glen
pumpkinfarm.com
W tygodniu cena wstępu $9.99, od piątku do niedzieli $13.99 (w tym nielimitowany dostęp do przejażdżek dla dzieci).
Dynie, kucyki i jazda na sianie (hayride) sprawiają, że to idealne miejsce na jesienną wyprawę. Jeżeli zgłodniejemy to możemy tam nabyć doughnuts o smaku cydru jabłkowego, barbecue, które zdobyło nagrody, funnel cake. Z atrakcji mamy Barnyard Dance Cow Coaster w tzw.Kids Village.

The Lindberg Pumpkin Patch – 3178 IL Route 173, Caledonia
www.thegreatpumpkinpatch.com
Wejście za darmo, atrakcje w cenie po $1.
Jest tu wiele atrakcji dla dzieci np. przejażdżki staroświeckimi wagonami, małe zoo, plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami i siedmioakrowym labiryntem kukurydzy. Great Harvest Barn oferuje także kawiarnię i piekarnię oraz sklep z pamiątkami.

Dollinger Family Farm – 7420 East Hansel Road, Channahon
www.dollingerfarms.com/pumpkin-farm
Wejście za darmo.
Na terenie farmy jest stara stodoła wpisana do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych. Oprócz tego atrakcjami jest pole dyniowe, małe zoo, labirynt kukurydziany. Warto sprawdzić stronę farmy, gdyż jest tam wiele innych atrakcji np. pokazy drwali.

POPELINA