Rozrywka Co jest grane? Flavor of Poland – kulinarny serial o polskich smakach

Flavor of Poland – kulinarny serial o polskich smakach

SHARE

 Już w najbliższy weekend, w ramach obchodów Miesiąca Dziedzictwa Polskiego w Ameryce, WTTW-HD, PBS, (kanał 11) wyemituje pilotowy odcinek nowego serialu kulinarnego, zatytułowanego „Flavor of Poland”.

Będzie to pierwszy tego typu program o Polsce w historii amerykańskiej telewizji.
Odcinek pilotowy stanowi wprowadzenie do 13-częściowej serii „Flavor of Poland”, która zostanie wyemitowana w 2017 roku w sieci Amerykańskiej Telewizji Publicznej.
Flavor of Poland” przybliży Amerykanom sztukę przyrządzania wybranych specjałów polskiej kuchni. Odkryje przed nimi wyjątkowe, oryginalne i wykwintne potrawy, a także bogatą historię, kulturę i tradycje naszego kraju.
W każdym odcinku prowadząca program odwiedzi różne regiony Polski. Tam da się uwieść lokalnej kulturze i pozna sekrety lokalnego menu. Produkty i potrawy charakterystyczne dla poszczególnych miejsc staną się dla niej punktem wyjścia do odtworzenia danego przepisu we własnej kuchni.
Gospodarzem programu jest mieszkająca w Los Angeles aktorka polskiego pochodzenia Aleksandra August, a producentem programu Independent Film Factory, Inc.
 3
Odcinek pilotowy „Flavor of Poland” zostanie wyemitowany na antenie WTTW HD czterokrotnie: piątek, 28 października o godzinie 7:30 pm; sobota, 29 października o godzinie 10:00 am; niedziela, 30 października o godzinie 4:30 pm i poniedziałek, 31 października o 4:30 am.
Zapraszamy do oglądania!

www.IndependentFilmFactory.com