Tylko u nas Gala boksu amatorskiego Hyper Fight Night

Gala boksu amatorskiego Hyper Fight Night

SHARE

Gala boksu amatorskiego Hyper Fight Night

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników boksu i nie tylko. W hali sportowej przy Guerin College Preparatory High School w River Grove 3 czerwca odbędzie się gala boksu amatorskiego z cyklu Hyper Fight Night, pierwsza z trzech przewidzianych na 2017 rok.

3 czerwca to bardzo ważna data w kalendarzu Hyper Fight Fitness…

Tak, 3 czerwca to niezwykła data, gdyż jest to nie tylko pierwsza nasza oficjalna amatorska gala bokserska, ale również dzień, w którym mój partner w biznesie i jednocześnie przyjaciel – Andrzej Fonfara odbędzie swój dawno oczekiwany pojedynek rewanżowy z Adonisem Stevensonem o tytuł mistrza świata Federacji WBC. Pierwszy pojedynek Andrzeja z Adonisem dostarczył kibicom wielu emocji, więc tym razem z pewnością będzie podobnie, a wszyscy uczestnicy gali będą mogli obejrzeć walkę na dużym ekranie, przygotowanym specjalnie na tę właśnie okazję.

Advanced Boxing

Wróćmy do Hyper Fight Night i gali amatorskiego boksu. Kogo zobaczymy na ringu?

Zanim będziemy mieli okazję zobaczyć boks na światowym poziomie w wydaniu Fonfary i Stevensona, między liny olimpijskiego ringu wejdą zawodnicy amatorskiego boksu z Chicago i okolic, w tym 4 Polaków reprezentujących Hyper Fight Fitness. Nasi bokserzy przygotowywują się do gali pod okiem kadry szkoleniowej naszego klubu. Są to młodzi, utalentowani pięściarze, więc tym bardziej jesteśmy dumni, że będą mogli pokazać się szerszej publiczności właśnie tej nocy. Przewidzianych jest 12 walk w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, nie zabraknie również w ringu płci pięknej. Wszystkie walki są sankcjonowane przez USA Boxing i wpłyną na konto zawodników.

Z tego co wiem, to emocje bokserskie związane z walkami amatorskimi i wspólne kibicowanie Andrzejowi to nie jedyne atrakcje wieczoru. Odbędzie się jeszcze jeden pojedynek….

Tak, po walkach bokserskich ciąg dalszy emocji, czyli otwarte mistrzostwa w tańcu ulicznym 1vs1 Breaking. Zawodnicy będą „walczyć” indywidualnie na ringu pod okiem 3 sędziów, legend chicagowskiej sceny breaka. Runda kwalifikacyjna zadecyduje o wejściu do pierwszej 32-ki najlepszych tancerzy. Najlepszy w finale wygrywa nagrodę pieniężną.

Magic

Zapowiada się więc bardzo interesujący wieczór…

Mimo, że jest to gala boksu amatorskiego, organizatorzy przygotowują oprawę godną gali boksu zawodowego: dobre nagłośnienie, światła, „ring girls”, kilku DJ-ów. Gala nie może odbyć się też bez pysznego jedzenia przygotowywanego przez kucharzy na miejscu, jak również zimnego piwa i kolorowych drinków.

Gdzie można nabyć bilety na Hyper Fight Night?

Na tym wydarzeniu nie może nikogo zabraknąć. Bilety na widownię i stoliki do nabycia w Hyper Fight Fitness (3919 Wesley Ter, Schiller Park) i biurach Polameru.
Więcej informacji pod numerem telefonu 847-233-0656.

plakat hyper club

Z Bogdanem Maciejczykiem, założycielem Hyper Fight Fitness
i organizartorem gali Hyper Fight Night rozmawiała 
Magdalena Stefanowicz.
Materiay dzięki uprzejmości Hyper Fight Fitness