Ona/On Dla Pań Gdy facet oszukuje

Gdy facet oszukuje

SHARE
cheating guy

Zazwyczaj kobiety są czujne i spostrzegawcze, ale zakochana kobieta bywa ślepa. Dziś kilka podpowiedzi – na co powinny zwrócić uwagę panie, które podejrzewają partnera o zdradę.

Zmiana nawyków
Znacie się nie od wczoraj i doskonale wiesz, jak zachowuje się mąż chyba w każdej sytuacji. Gdy zauważysz zmianę w jego codziennym zachowaniu, to powinnaś zacząć się niepokoić. A jakie mogą to być zachowania? Prosty przykład – zawsze siedział wpatrzony w telewizor i trudno było go oderwać od oglądania. Teraz zamiast siedzieć przed tv, zamyka się w pokoju i sam spędza czas.

Dba o siebie
Gdy twój facet zaczyna spędzać więcej czasu w łazience dbając o urodę i swój ogólny wygląd, zacznij się niepokoić. Zwłaszcza, gdy do tej pory ciężko było zmusić go o zadbanie o siebie.

Zmiana stylu ubierania
To kolejna rzecz, która powinna dać ci do myślenia. Jeśli do tej pory miał jakiś tam swój styl i nagle zmienia to, to może to być wpływ innej kobiety.

Komplementy
Każda kobieta cieszy się, gdy słyszy je z ust swojego wybranka, ale gdy nagle zaczyna cię obsypywać nimi kilka razy dziennie, bądź czujna. W ten sposób próbuje uśpić twoją czujność i choć trochę zminimalizować wyrzuty sumienia.

cheat-foreplay

Dystans
Czy masz wrażenie, że partner cię ignoruje? Zwłaszcza w sypialni? Wasze pożycie seksualne spadło. Seks raz w miesiącu, a może i rzadziej. A jeśli jest częściej, to przeważnie z twojej inicjatywy.

Podejrzenia
Facet zaczyna podejrzewać ciebie o zdradę – wytykać ci spotkania z koleżankami, wyjścia z domu czy pracę po godzinach. W ten sposób stara się odwrócić uwagę od siebie i swoich oszustw.

Kłamstwa
Czy zdarzyło ci się przyłapać partnera na kłamstwie? A może minął się z prawdą podczas opowieści – tobie powiedział co innego, a przy kolegach coś zupełnie innego? Kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wypłynie prawda.

Przejęzyczenie w imieniu
To chyba największa wskazówka dla ciebie – kiedy twój wybranek, miłość nad życie zwróci się do ciebie używając złego imienia. Zwykłe przejęzyczenie? Być może tak. Ale z pewnością powinnaś stać się bardziej czujna.

Prywatność
Do tej pory wszystko robiliście razem i nie było tajemnic. Gdy nagle on zaczyna zamykać się w pokoju, szuka prywatności, nie pozwala dotknąć, a nawet zbliżyć się do swojego telefonu czy komputera, to być może ma coś na sumieniu.

Zdradzający koledzy
Kiedy twój wybranek zaczyna częściej spotykać się z kolegami, którzy oszukali, zdradzili swoje partnerki to jest to zły znak. Przyjaciele mogą mieć negatywny wpływ na twojego partnera.

ms