Podróże Do okoła Świata Gdzie na ferie?

Gdzie na ferie?

SHARE

Wiosenna przerwa w nauce przed nami, a wraz z nią wzmożony ruch na lotniskach i drogach. Wiele osób zapewne planuje wyjazd na krótki odpoczynek ze swoimi dziećmi. Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś wycieczki, podpowiadamy ci, gdzie możesz się udać i nie zbankrutować, a przy okazji ogrzać swoje ciało po chicagowskiej zimie.

Daytona, Floryda

florida www
Może nie oferuje tak wspaniałych atrakcji dla dzieci jak Orlando i tak rozrywkowego życia jakie toczy się w Miami, ale z pewnością wypoczniesz na pięknych plażach i znajdziesz wiele atrakcji dla siebie.

South Padre Island, Teksas

south padre
Jest to miejsce, w którym bez dwóch zdań znajduje się najpiękniejsza plaża w Teksasie. Co roku miejsce to odwiedza blisko milion osób szukających spokoju i słońca. I młody, i starszy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Dominikana

dominikana
Jeśli marzą ci się wakacje „all-inclusive”, gdzie o nic nie będziesz musiał się martwić, twoje dzieci będą mogły szaleć w zamkniętym resorcie, a ty popijać drinka, koniecznie poszukaj biletów na Dominikanę – możesz wybrać się np. do Santo Domingo.

Puerto Rico

puerto rico
Miejsce to nie cieszy się zbyt dużym uznaniem wśród urlopowiczów, a to błąd. Znajdziesz tam nie tylko piękne plaże, ale także bogate życie nocne. W dzień możesz wylegiwać się na słoneczku, a wieczorem szaleć po barach.

Myrtle Beach, Karolina Pd.

myrtle beach
Karolina Południowa, czy nawet Północna nie ustępują swoimi plażami nawet najbardziej rozchwytywanym kurortom na Florydzie. Myrtle Beach z pewnością jest miejscem, gdzie zażyjesz słonecznych kąpieli na plaży przy szumie oceanu, a przy okazji zaoszczędzisz.

Meksyk

mexico www
A dokładnie Cancun kusi swoimi cenami. Jeśli chcesz spędzić wakacje tylko na leniuchowaniu i mając wszystko wliczone w swoją ofertę – wybierz się koniecznie do Meksyku.

Jamajka

jamaika
To miejsce, w którym nie tylko poleniuchujesz, ale także możesz zobaczyć trochę świata. Oczywiście możesz spędzić czas leżąc tylko na malowniczych plażach, a wieczorami wędrując po „resortowych” barach hotelowych, ale możesz też wybrać się na ciekawą wycieczkę i poznać odmienną roślinność i kulturę. Bądź jednak ostrożny i słuchaj przewodnika.

ms