Przeczytaj Gwiazdy, które za wcześnie odeszły

Gwiazdy, które za wcześnie odeszły

SHARE

Nagła śmierć młodych artystów jest dla ich fanów szokiem. Nagle zostają przerwane kariery świetnie zapowiadających się gwiazdorów. Pozostawiają po sobie nie tylko pogrążonych w żałobie fanów, ale także przyjaciół i rodzinę.

Paul Walker
Po wyjściu z przyjęcia charytatywnego Paul wsiadł do samochodu, który prowadził kierowca wyścigowy Roger Rodas. Obaj zginęli w płomieniach palącego się samochodu, który uderzył w drzewo. Paul miał 40 lat.
Cory Monteith
Jeden z głównych aktorów super popularnego serialu „Glee” od jakiegoś czasu toczył batalię z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Niestety nałóg zwyciężył i 31-letni aktor zmarł z powodu przedawkowania.
Heath Ledger
Jego śmierć potwierdziła słynne powiedzenie „only the good die young” (tylko dobrzy umierają młodo). 28-letni aktor zmarł z powodu przedawkowania przepisanych na receptę leków. Jego ostatnią genialną rolą była kreacja Jokera w „The Dark Knight”, za którą Oscara pośmiertnie odebrała jego rodzina i córka.
Brittany Murphy
Aktorka zasłynęła swoją rolą w „Clueless”. Potem pojawiła się w kilku popularnych filmach. Do tej pory nie do końca jest wyjaśniona przyczyna jej nagłej śmieci. Podobno była to anemia i zapalenie płuc.
Jim Morrison
Fani uwielbiali, wręcz czcili, popularnego idola rockowego i wokalistę zespołu „The Doors”. Zmarł w wieku 27 lat na atak serca, który mógł być wywołany przedawkowaniem narkotyków.
Kurt Cobain
Nirvana uważana jest za jedną z najważniejszych grup w historii muzyki, a jej wokalista uznany jest za jednego z najważniejszych wykonawców muzyki grunge. Zginął śmiercią samobójczą (strzał w głowę) w wieku 27 lat, ale nadal spekuluje się, że mogło to być zabójstwo.
Bruce Lee
Był równie sławnym karateką co gwiazdorem filmowym. Kiedy zmarł nagle w wieku 32 lat z powodu obrzęku mózgu cały świat go opłakiwał nie do końca wierząc, że to była prawdziwa przyczyna śmierci.
Brandon Lee
Niestety ale historia lubi się powtarzać, syn karateki, młody gwiazdor zginął na planie filmu „The Crow” zastrzelony przez innego aktora przez przypadek (w broni były ostre naboje zamiast ślepaków). Miał 28 lat.
River Phoenix
Młody popularny, idol nastolatków, świetnie zapowiadający się aktor zginął w wyniku przedawkowania narkotyków i alkoholu przed drzwiami nocnego klubu The Viper Room, miał 23 lata.
Aliyah
Młoda piosenkarka R&B i początkująca aktorka zginęła w tragicznym wypadku samolotowym, miała 22 lata.
Amy Winehouse
Piosenkarka, wielbiona pomimo bardzo krótkiej kariery przez wielu, walczyła ze swoim uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Niestety przegrała walkę i zmarła w wyniku zatrucia alkoholowego w wieku 27 lat.
James Dean
Miał zaledwie 24 lata, status idola i etatowego „bad boya” Hollywood oraz świetnie zapowiadającą się karierę, kiedy zginął w wyniku tragicznego wypadku samochodowego.
Tupac Shakur
Legendarny rapper i aktor został śmiertelnie postrzelony przez zabójcę jadącego w samochodzie. Miał 25 lat, a jego legenda wciąż jest żywa. Ten sam los spotkał innego rappera Biggie, którego zastrzelono w wieku 24 lat.

POPELINA