Tylko u nas Haddaway, La Bouche i LondonBEAT w Copernicus Center

Haddaway, La Bouche i LondonBEAT w Copernicus Center

PODZIEL SIĘ
poster-www

Najgorętszy koncert
tej jesieni!!!!

Trzy godziny muzyki na żywo
i lata 90-te na maksa!
Nie przegap.

Haddaway, LondonBEAT i La Bouche przeniosą nas w niezapomnianą atmosferę lat 90 wykonując piosenki, które zajmowały najwyższe miejsca na światowych listach przebojów. “What Is Love”, “Life Is Changing”, “I’ve Been Thinking About You”, “You Bring On The Sun“, “Be My Lover”, “Sweet dreams” i dużo więcej… sprawią, że trudno będzie usiedzieć w miejscu!

HADDAWAY
Jeden z najwybitniejszych artystów ostatniej dekady powraca do USA po ekstensywnych trasach koncertowych w Europie, Azji i Australii.
Urodzony w Trynidadzie i Tobago, wraz z ojcem przybył w dzieciństwie do Stanów Zjednoczonych i zamieszkał w Waszyngtonie, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk politycznych w Washington University. Po spotkaniu popkultury Stanów Zjednoczonych i muzyki mistrzów, takich jak Louis Armstrong i Frank Sinatra, muzyka stała się jego pasją.
Jego sława rozpoczęła się od nagrania światowego mega hitu “What Is Love – Baby Don’t Hurt Me”, którego sprzedano ponad 38 milionów egzemplarzy. Piosenka była hitem numer 1 w 42 krajach i pozostawała na drugim miejscu przez 26 tygodni w Niemczech. Jej popularność wyprzedziła tylko w niewielkim stopniu piosenka Whitney Houston z filmu Bodyguard “I Will Always Love You”. Przebój uplasował się na 11 miejscu na liście Billboard Hot 100 w Stanach Zjednoczonych. Piosenka jest obecnie 75-tym najlepiej sprzedającym się singlem wszechczasów w Niemczech. Jego następne single “I Miss You” i “Rock My Heart”, znalazły sie w kategorii “Top 10 Smashes”. “Fly away” i “Catch a Fire” utwierdziły pozycję Haddaway’a jako jednego z najważniejszych filarów przemysłu rozrywkowego w Europie i Azji. Znany jest jako jeden z najciężej pracujących artystów i z nieużywania alkoholu, narkotyków i papierosów. Bardzo szanowany przez swoich kolegów, wykonuje ponad 90 koncertów rocznie, zabierając na nie większość swoich przyjaciół.

LA BOUCHE
Język muzyki przekracza granice polityczne, religijne i kulturowe. Właśnie w tym duchu Lane McCray wdarł się na międzynarodową scenę muzyczną w połowie i pod koniec lat 90-tych z divą Melanie Thornton. Po spotkaniu we Frankfurcie, ten pełen energii duet stał się znany jako La Bouche (z francuskiego – usta) i podbił taneczną scenę muzyczną, wykonując single, które zajęły pierwsze miejsca w siedmiu krajach. Dynamiczny duet podbił międzynarodowe listy przebojów. Marka wydawnicza BMG, pod okiem legendarnego producenta talentów Franka Fariana, sprzedała ponad 10 milionów płyt. La Bouche zdobył wiele nagród, w tym niemieckie Grammy – “Echo”, za „taneczną piosenkę roku 1995”.

LondonBEAT
LondonBEAT to brytyjsko-amerykański zespół grający muzykę taneczną w stylu R&B/Soul, którymi zdobył olbrzymią popularność na początku 1990 roku. Członkowie zespołu to Amerykanie Jimmy Helms, Jimmy Chambers i Myles Kayne.
Kariera LondonBEAT rozpoczęła się w Holandii, gdzie “There’s a Beat Going On” dotarł do “Top 10”. Najbardziej znana ich piosenka “I’ve Been Thinking About You”, została “Numerem 1” na liście “Billboard Hot 100” oraz “Hot Dance Music/Club Play” w 1991 roku. Ich kolejny singiel “A Better Love”, został hitem “Billboard Hot 100 Top 20”, a zespół powrócił na “Numer 1” piosenką “Come Back“ (Hot 100 nr 62). Pełen indywidualności i nieporównywalny z innymi wykonawcami. Ten zespół to prawdziwy fenomen światowej popkultury.

Sobota 24 września, 7:30 pm – Copernicus Center
Bilety: www.uptosound.com, www.copernicustickets.com, www.bilety.com, Polamer, Doma, D&Z Bookstore