Przeczytaj Hollywoodzkie meandry miłosne

Hollywoodzkie meandry miłosne

SHARE

Pierwsza zasada przyjaźni pomiędzy kobietami mówi, że nie powinno się umawiać na randki z byłymi chłopakami swoich przyjaciółek. Ale w Hollywood nie obowiązują te zasady, dlatego bardzo często słyszymy o „przechodnich chłopakach lub dziewczynach”, które spotykały się z byłą sympatią swojej koleżanki.

Cameron Diaz i Kate Hudson
Obie aktorki spotykały się Alexem Rodriguezem. Kate w 2009 roku a Cameron w 2010 roku. Podobno doszło też między nimi do scysji z powodu gracza w baseball. Obie były także dziewczynami Justina Timberlake’a, a związane to miało być właśnie z Rodriguezem. Wściekła Kate w ramach odwetu za odbice Alexa zaczęła się spotykać z Justinem po tym, jak zerwał on z Cameron po 4 latach związku.
Nikki Reed i Ashley Green
Obie panie grające w serii „Twilight” randkowały z Ryanem Phillippe. Nikki w 2007 roku, a Ashley w 2013 roku. Dla przypomnienia Ryan to były mąż Reese Whitherspoon.
Drew Barrymore i Kristen Wiig
Obie były dziewczynami perkusisty zespołu The Strokes, Fabrizio Moretti. Drew spędziła z nim 5 lat od 2002 do 2007 roku, a Kristen 4 lata od 2009 do 2013 roku.
Courtney Cox i Jennifer Aniston
Przyjaciółki z serialu „Przyjaciele” były dziewczynami muzyka z popularnego w latach 90. zespołu Counting Crowes, Adama Duritza. Jennifer podobno spotykała się z nim w 1995 roku, a Courtney w 1997 roku, po pojawieniu się w jednym z ich teledysków.
Katy Perry i Taylor Swift
Piosenkarki romansowały z innym popularnym piosenkarzem, Johnem Mayerem (który spotykał się też z Jennifer Aniston). Katy była jego dziewczyną przez 2 lata do 2014 roku, a Taylor spotykała się z nim wcześniej, bo w 2009 roku.
Owen Wilson i Lance Armstrong
Aktor i kolarz byli związani z piosenkarką Sheryl Crowe. Owen spotykał się z nią w latach 90., a Lance przez 3 lata do 2003 roku. Był nawet z nią zaręczony. Obaj spotykali się także z Kate Hudson. Owen poznał aktorkę na planie w 2006 roku. Spotykali się przez rok. Z Lancem związana była w 2008 roku.
Jennifer Lopez i Cameron Diaz
Aktorki spotykały się z piosenkarzem, producentem i aktorem znanym jako Puff Daddy czyli Seanem Combsem. Od 1998 do 2001 roku jego sympatią była Jennifer, a od 2008 do 2012 roku Cameron. Dziś Jennifer jest dziewczyną Rodrigueza…

POPELINA