Przeczytaj Hollywoodzkie pary z wieloletnim stażem małżeńskim

Hollywoodzkie pary z wieloletnim stażem małżeńskim

SHARE

Hollywoodzkie małżeństwa charakteryzuje krótkotrwałość. Rekordziści małżeństwem są nawet kilka dni lub kilkanaście godzin. Ale także tam, w Fabryce Snów zdarzają się wyjątki i pary żyją ze sobą w zgodzie przez dziesięciolecia.

Dziś o małżeństwach ze stażem pomiędzy 20 a 30 lat.

Julia Louis-Dreyfus i Brad Hall (29 lat)
Gwiazda dwóch przełomowych seriali komediowych „Seinfeld” oraz „Veep” poznała swojego przyszłego męża, gdy oboje studiowali na Northwestern University, potem dostali pracę w popualrnym show komediowym Saturday Night Live. Doczekali się dwóch synów.
Kevin Bacon i Kyra Sedgwick (29 lat)
Poznali się na planie telewizyjnego filmu „Lemon Sky” i niespełna rok później byli już małżeństwem i bardzo szybko doczekali się dwójki dzieci, córki i syna. Ich sukces małżeński dopełniają także sukcesy filmowe. Razem wystąpili w kilku filmach min. „The Woodsman”, „Murder in the First”, „Loverboy”. Sekret to wzajemna miłość i zrozumienie.
Michael J. Fox i Tracy Pollan (28 lat)
Razem wystąpili w serialu „Family Ties”, gdzie grali parę, ale wtedy nie myśleli o małżeństwie. Michael skupił się na karierze filowej min. w hitach „Powrót do przyszłości”. Jednak uczucie było silniejsze, pobrali się i razem wychowują czwórkę dzieci. Tracy cały czas jest przy mężu mimo jego postepującej choroby Parkinsona. Tajemnica związku tkwi w staniu murem jedno za drugim nawet w najgorszych momentach.
John Travolta i Kelly Preston (25 lat)
Jak większość par poznali się na planie filmowym „The Experts” w 1989 roku. W 1991 roku byli już po ślubie i narodzinach syna Jetta (nazwanego tak na cześć lotniczej pasji Johna), potem urodziła im się córka Ella. Niestety tragedie nie ominęły ich rodziny. Pierworodny syn cierpiał na kilka schorzeń, które były przyczyną jego śmierci. By zagłuszyć smutek po stracie Jetta Travoltowie zdecydowali się na kolejne dziecko i w 2010 roku urodził im się syn Benjamin. Pomimo posądzeń o homoseksualizm Johna oraz sensacyjnych informacji na temat sekty scjentologów, do której oboje należą ich małżeństwo trwa nadal i są szczęśliwi.
David Bowie i Iman (24 lat)
Brytyjski muzyk oraz piękna somalijska modelka nie mogli oderwać od siebie oczu na przyjęciu. Pobrali się i razem wychowywali Duncana, syna Davida z wcześniejszczego związku, który dziś jest cenionym reżyserem oraz wspólną córkę Alexandrię. David uchodzi za jednego z najwspanialszych muzyków wszechczasów, Iman z kolei jest uznawana za jedną z pierwszych czarnoskórych modelek. Sielankę małżeńską przerwała śmierć Davida, dwa dni po 69 urodzianch zmarł na raka wątroby.
Warren Beatty i Annette Bening (24 lata)
Warren uchodził w Hollywood za jednego z największych podrywaczy i notorycznego Casanovę. W 1990 roku poznał na planie filmu „Bugsy” młodszą od siebie o 21 lat Annette. Ich związek zaczął się od wspólnego lunchu, a Warren przyznał, że wystarczyło mu 10 min., by się zakochać. Doczekali się czwórki dzieci, trzech córek, w tym jednej transgender, która teraz jest mężczyzną oraz 1 syna.
Michelle Pfeiffer i David E. Kelly (23 lata)
Michelle znana z wielu wspaniałych i niezapomnianych ról filmowych najpierw był żoną aktora Petera Hortona. Po rozwodzie w 1993 roku na randce w ciemno poznała Davida, znanego producenta telewizyjnego. Razem wychowują dwójkę dzieci, adoptowaną przez Michelle czarnoskórą córkę oraz wspólnego syna.
Tim McGraw i Faith Hill (20 lat)
Małżeństwo supergwiazd country zaczęło się od wspólnej trasy koncertowej „Spontaneous Combustion”. Doczekali się trójki córek. Od lat uchodzą nie tylko za zgodną i odnoszącą sukcesy, ale także za jedną z najpiękniejszych par muzyki country.
Kelly Ripa i Mark Consuelos (20 lat)
Aktorzy poznali się na planie soapopery „All My Children”, gdzie grali kochanków. Zamiast wystawnej ceremonii ślubnej wybrali Vegas, gdzie w tajemnicy się pobrali. Mają trójkę dzieci, dwóch synów i córkę. Kelly znana jest dziś jako główna gospodyni porannego programu, Mark występuje okazjonalnie w filmach i serialach.
Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness (20 lat)
Deborra jest starsza od Hugh o 27 lat, jednak ta różnica wcale nie przeszkadza im. Są ze sobą już 20 lat, wychowują dwójkę adoptowanych dzieci – syna i córkę. Deborra poświęciła się ich wychowywaniu i okazyjnym występom w filmach, Hugh z kolei skupił się na karierze. Występuje w filmach, śpiewa na Broadway’u, prowadzi ceremonie rozdania nagród. Spotkanie przyszłej żony podsumował jako najlepsze co wydarzyło się w jego życiu.

IB