Rozrywka Horoskop Horoskop na najbliższy tydzień

Horoskop na najbliższy tydzień

PODZIEL SIĘ
horoskop

Baran (21.03 – 19.04)
To dobry tydzień na planowanie wszystkiego co związane jest z domem. Poświęcisz się całkowicie gospodarowaniu, gotowaniu i sprzątaniu. Ale znajdź też czas na relaks i spotkania z koleżankami.

Byk (20.04 – 20.05)
Postaraj się nadrobić zaległości towarzyskie. Zadzwoń do przyjaciół, wyślij emaile i wiadomości, umów się do restauracji lub do kina. Nie przejmuj się pracą, ten tydzień nie sprzyja załatwianiu ważnych spraw.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)
Będziesz bardzo dociekliwy, więc współpraca z kimś starszym od ciebie może okazać się owocna. Nie zapominaj jednak o domowych obowiązkach. Jeżeli nie radzisz sobie sam poproś o pomoc.

Rak (22.06 – 22.07)
Nie bój się wypowiadać na głos swoich poglądów i uwag. Może nie każdy będzie ci od razu wdzięczny, ale z czasem okaże się, że twoje rady się przydały. Spędź weekend z rodziną i przyjaciółmi.

Lew (23.07 – 22.08)
Uważaj w tym tygodniu na podejrzliwe osoby, pomimo tego, że będziesz chciał coś ukryć twoje plany mogą zostać zdemaskowane. Nie przejmuj się to, tylko mała przeszkoda w realizacji zamierzeń.

Panna (23.08 – 22.09)
Zapomnisz o nieporozumieniach i kłótniach. Masz teraz gest, więc sprawisz komuś bliskiemu prezent, tak po prostu bez okazji. Uważaj na portfel podczas szaleństwa na zakupowych obniżkach.

Waga (23.09 – 22.10)
Bądź cierpliwy, a uda ci się załatwić trudną sprawę zawodową. Dzięki temu będziesz mógł ruszyć do przodu z nowymi pomysłami i projektami. Zadzwoń do bliskiej przyjaciółki, czeka na telefon.

Skorpion (23.10 – 21.11)
Sprzyja ci dobry humor, więc oddasz się przyjemnościom i rozrywkom. Nadrobisz zaległości serialowe, wybierzesz się do teatru lub kina. Spotkasz się także ze znajomymi na ploteczki i coś słodkiego.

Strzelec (22.11 – 21.12)
Uważaj aby ktoś z dalszej rodziny nie namówił cię na jakieś ryzykowne przedsięwzięcie. Postaraj się przekalkulować zyski i straty i dopiero wtedy daj odpowiedź. Nie obawiaj się reakcji rodziny.

Koziorożec (22.12 – 19.01)
Popatrzysz na swój związek z całkiem innej perspektywy i dzięki temu uda ci się podjąć ważną decyzję dotyczącą życia prywatnego. Trzymaj jednak nerwy na wodzy i myśl o tym, co przyniesie przyszłość.

Wodnik (20.01 – 18.02)
Masz pomysł na to, jak zmienić swoją dotychczasową pracę, ale obawiasz się wcielić go w życie. Nie bój się, do odważnych świat należy. Jeżeli nadal masz wątpliwości zapytaj o radę bliskiego przyjaciela.

Ryby (19.02 – 20.03)
Zaczniesz poświęcać większą uwagę sprawom finansowym. Posegregujesz rachunki i zaczniesz planować bardziej dokładnie nadchodzące wydatki. W weekend odpocznij oglądając ulubiony serial.