Rozrywka Horoskop Horoskop na najbliższy tydzień

Horoskop na najbliższy tydzień

SHARE
horoskop 1

Baran (21.03-19.04)
Czyjeś odważne decyzje będą dla ciebie inspiracją. Przyjdą ci do głowy ciekawe zamierzenia i postanowienia. Pamiętaj, aby uwzględnić także potrzeby twoich bliskich. Bądź cierpliwy.
Byk (20.04-20.05)
Jeżeli bliscy przyjdą do ciebie z prośbą lub drobnymi problemami nie zbywaj ich, postaraj się pomóc. Nie przejmuj się tak bardzo wszystkim, na pewno będzie dobrze.
Bliźnięta (21.05-21.06)
Optymizm pomoże pokonać ci przeszkody, dlatego nie będą one dla ciebie aż tak uciążliwe. Wieczorem wypocznij w domu lub wybierz się na spacer lub z wizytą do znajomych.
Rak (22.06-22.07)
Skup się na sprawach związanych z pracą i sumiennie zapracuj na swoją premię i podwyżkę. Pamiętaj jednak, że nie każdy będzie chciał ci podać pomocną dłoń lub podpowiedzieć coś.
Lew (23.07-22.08)
Będziesz wesoły i towarzyski. Przy okazji prywatnej rozmowy załatwisz także sprawy zawodowe i uda ci się przekonać innych do twojego pomysłu. Zrelaksuj się przy dobrym posiłku.
Panna (23.08-22.09)
Nie wchodź z nikim w konflikt, jeżeli nie do końca wiesz czy masz rację. Może okazać się, że sytuacja wymknie się spod kontroli i niepotrzebnie zrobisz sobie wrogów. Wyluzuj trochę.
Waga (23.09-22.10)
Koniecznie pomyśl o odpoczynku. Zmiana wiosennej aury nie wpływa dobrze na twoje samopoczycie i stan stawów. Pomyśl o suplementach i ruchu na siłowni lub na spacerach z rodziną.
Skorpion (23.10-21.11)
Bądź wyrozumiały dla innych, ty przecież też nie jesteś nieomylny. Nie nadużywaj swojej pozycji, bo w przyszłości może się to na tobie zemścić. Zapisz się na siłownię.
Strzelec (22.11-21.12)
Inni cię obserwują, więc staraj się pokazać z jak najlepszej strony. Nie odkładaj pracy na później, bo utoniesz w stertach niezałatwionych papierów. Pomyśl o wyjeździe za miasto.
Koziorożec (22.12-19.01)
Z wdzięcznością za czyjąś pomoc i zaangażowanie nie można też przesadzać. Zachowaj zdrowy rozsądek. Zaplanuj jakieś wspólne wyjście do restauracji lub do kina.
Wodnik (20.01-18.02)
Masz do załatwienia mnóstwo spraw, więc musisz mądrze rozplanować czas. Nie zamykaj się jednak w czterech ścianach, wyjdż pozanaj kogoś, wybierz się do kina lub wyjedź.
Ryby (19.02-20.03)
Bądź dyskretny i nie przekazuj plotek. Skup się na swoich planach i marzeniach. Przeanalizuj je i wreszcie zacznij wdrażać w swoje życie lub dostosuj je do sprzyjających okoliczności.