Ona/On Dla Par Jesienna randka we dwoje

Jesienna randka we dwoje

SHARE

Romantycznie spędzić czas we dwoje można na wiele sposobów. Planując go trzeba wziąć pod uwagę preferencje drugiej osoby, pogodę. Aby zrobić coś miłego i zapewniającego o swoim uczuciu czasami wystarczy chwila spędzona we dwoje.

Oto przykłady jak można wykorzystać taką chwilę:

Wycieczka rowerowa w nieznane zakątki miasta czy do parku
Jazda rowerem rozgrzewa, a jeśli weźmiesz koc i kosz z jedzeniem można zrobić sobie krótki przystanek. Kanapki i herbata w termosie pomoże stworzyć miłą atmosferę pikniku. Pamiętać jednak trzeba, aby odpowiednio się ubrać.
Sesja filmowa z ustalonymi wcześniej zasadami
Np. rodzaj ubrania – może to być wyjściowe ubranie lub dresy, na luźno. A do tego przekąski i napoje.
Wspólne gotowanie
To idealny moment na kulinarne eksperymenty. Można też zorganizować konkurs, kto ugotuje coś lepszego. Ciekawa nagroda musi być ustalona na początku. Warto mieć na uwadze, że na intymne doznania i poprawę samopoczucia wpłyną takie warzywa jak seler, szparagi, marchew, pietruszka, dynia, papryczka chilli oraz kakao i ostrygi. Nie może zabraknąć też wina.
Gry planszowe lub komputerowe
Do tego nastrojowa muzyka i wino może okazać się mile spędzonym czasem na rozmowie i dobrej zabawie.
Wynajęcie domu za miastem na weekend
Pozwoli wspólnie spędzić czas z dala od zgiełku dużego miasta. Można wybrać się na spacer, zbierać grzyby a noce spędzić przy cieple kominka lub ogniska. Duży koc, koszyk z przekąskami, dobrym winem to idealny pomysł na randkę przy blasku księżyca.
Kurs tańca
We dwoje możecie zapisać się na kurs tańca, siłownię lub inną aktywność fizyczną, która poza tym, że wspólnie spędzicie czas rozwinie wasze wspólne zainteresowania.
Jesienny festiwal
W tym czasie organizowane jest wiele festiwali poświęconych jedzeniu, kwiatom, winu, piwu itp. Jack-O-Lantern Festival poświęcony jest Halloween i organizowany przez lokalne miasteczka. Atrakcją tego festiwalu są setki rozświetlonych, wyrzeźbionych dyń ułożonych w przeróżne kształty i formy.
Jazda konna we dwoje
To sposób na aktywnie spędzony czas nie tylko dla doświadczonych jeźdźców. Wyjazd w teren, podziwianie jesiennego krajobrazu będzie dobrą formą rekreacji.

Barb