Tylko u nas Jesienny weekend według zodiaku

Jesienny weekend według zodiaku

SHARE

Jesień zwłaszcza jeżeli jest piękna i słoneczna zachęca do spędzania jak najwięcej czasu na zewnątrz. Nie tylko można oderwać się na chwilę od codzienności, ale także jest to okazja do podziwiania wspaniałej jesiennej przyrody.

Oto co proponuje nam zodiak.

Baran (21.03-19.04)
Lubisz być tam, gdzie coś się dzieje, dlatego jesienią powinieneś wziąć udział w jakimś biegu charytatywnym lub wybrać się na wycieczkę statkiem i podziwiać jesienne kolory. Aktywne spędzanie czasu przy ognisku w gronie znajomych to lubisz najbardziej.
Byk (20.04-20.05)
Długa powolna jazda, która pozwoli ci rozkoszować się pięknem krajobrazu i barwami liści to idealny pomysł na weekendową wycieczkę. Spacery, podziwianie natury, a wieczorami relaks np. lecznicze kąpiele mineralne i zdrowe posiłki w modnych restauracjach.
Bliźnięta (21.05-21.06)
Ponieważ twój mózg pracował na zwiększonych obrotach jesień to czas na zasłużony relaks. Aktywność na świeżym powietrzu, wspinaczka po skałkach lub łucznictwo, to pozwoli ci na całkowite odprężenie się. Degustacja wina w gronie przyjaciół to dobry pomysł na wieczór.
Rak (22.06-22.07)
Wyjazd w góry i wędrówki po górach w ciągu dnia to jest to czego ci potrzeba. A wieczorami wybierz się na spacer, by podziwiać jesienne niebo pełne gwiazd. Nie przeszkadza ci nawet chłodny wiatr, gdy jesteś z ukochaną osobą. Odwiedź znajmoych, którzy mieszkają za miastem.
Lew (23.07-22.08)
Przejażdżka na koniach to idelany sposób na aktywny weekend. Dlatego wybierz się do najbliższej stadniny i zapisz się na kurs nauki jeździectwa. A w międzyczasie oddaj się swojej innej pasji – kulturze. Wybierz się na festiwal filmowy lub na wystawę fotografii lub do galerii.
Panna (23.08-22.09)
Praca w ogrodzie na pewno sprawi ci orgomną przyjemność i zrelaksuje cię. Słońce nie praży już tak mocno i zostało jeszcze wiele do zrobienia, by przygotować się do zimy. Wybierz się też na lokalną farmę po zakupy. Zaopatrz się w dary jesieni i zrób kilka przetworów.
Waga (23.09-22.10)
Romantyczny spacer po wyludnionej plaży o zachodzie słońca z ukochaną osobą to twój wymarzony jesienny weekend. Zaplanuj więc jakiś wyjazd. W ciągu dnia wybierz się na zakupy w lokalnych antykwariatach lub sklepach z pamiątkami. Nie zapomnij też o fotkach z wyjazdu.
Skorpion (23.10-21.11)
Wycieczka do lasu spowoduje, że znów poczujesz silną więź z naturą i naładujesz swoje baterie. Może okazać się, że całkiem dobry z ciebie grzybiarz i po powrocie będziesz oddawać się kulinarnemu szaleństwu w kuchni. Wybierz się też na jakiś koncert na świeżym powietrzu.
Strzelec (22.11-21.12)
Lubisz odkrywać nieznane terytoria, dlatego koniecznie zaplanuj wyjazd w miejsce, którego jeszcze nie widziałeś. Weź ze sobą przewodnik i telefon z GPS-em i tak zwiedzaj okolicę. Odwiedź obserwatorium lub wybierz się do jesiennego ogrodu botanicznego.
Koziorożec (22.12-19.01)
Zaplanuj weened na pchlim targu, oddaj się całkowicie swojej pasji wyszukiwania niezwykłych rzeczy, cacuszek, które potem ozdobią twój dom. Udaj się także na zwiedzanie lokalnego muzeum, albo umów się na krótki relaks w centrum medycyny holistycznej lub spa.
Wodnik (20.01-18.02)
Jesień to świetny czas na udział w sportach zespołowych, nie ma to jak czynny wypoczynek na świeżym powietrzu. Wybierz się do parku i przyłącz do lokalnej drużyny sportowej. Inną formą spędzenia jesiennego weekendu może być kurs gotowania sezonowych potraw.
Ryby (19.02-20.03)
Lubisz wodę więc koniecznie wybierz się na spacer na nabrzeże. Możesz także skorzystać z ostatnich w sezonie rejsów statkami. Jeżeli lubisz silniejsze atrakcje to może lot balonem zaspokoi twoją potrzebę emocji i dreszczyku. Odwiedź także akwarium.
POPELINA