Najnowsze Kabaret Skeczów Męczących – od 15 lat na scenie!

Kabaret Skeczów Męczących – od 15 lat na scenie!

PODZIEL SIĘ

Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku. Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachowuje się reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata. Podbili serca Polaków charakterystyczne postacie, skeczami zaangażowani społecznie i politycznie, luzem sceniczne i umiejętność rozbawienia każdej publiczności. Poza popularnymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, uwzględniać szeroką publiczność współprowadzącą z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na Twoim zasięgach są dostępne obsługiwane trasy rozrywkowe w Polsce – Polska Noc Kabaretowa 2017.

W skład zespołu zawartego Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.

KAROL GOLONKA
Motor napędowy muzycznej strony Męczących, jak i kopalnia wszelakich pomysłów scenicznych. Do tego błyskotliwy konferansjer i skrupulatny obserwator otaczającej nas rzeczywistość. Zadał Śrubie na scenie już blisko sto pytań.

JAROSŁAW SADZA
Człowiek o twarzy, dwustu przebraniach i jednym olśniewającym uśmiechu – jednym słowem… nie, nie da się jednym słowem opisać osoby odpowiedzialne za Śrubę, Kłaka, Buźkę czy Pana Adamczyka.

c
Włada ciętą ripostą i szybko reaguje na wszystko, co niespodziewane. Świetnie wcielić się w rolę wytwornego konferansjera, jak i półgłówka Zęba. Wzorowy Szatan i Ksiądz – odważnie prawda?

MICHAŁ TERCZ
Raz po raz udowadnia, że ​​z małą rolą w skeczu potrafię robić wielkie rzeczy. Ostatnio z pasją wciela się w męża Buni i coraz lepsze tenisistę. Chodzą słuchy, że „nie ma ognia”…