Tylko u nas Teraz to się tyle chłopów za baby przebiera, że szok…

Teraz to się tyle chłopów za baby przebiera, że szok…

PODZIEL SIĘ

Kabaret Niewiadomo Co, czyli Tosia Cebula i Rysia Wydra podbijają Chicago – skąd pomysł na kabaret i jak powstał?

Kabaret „Niewiadomo Co” powstał tak jak większość wynalazków, czyli przypadkiem. Podobnie jak te wynalazki, pomysł zrodził się z potrzeby, potrzeby kabaretu w Chicago. Po recesji, która nas dopadła w Ameryce wszystkim jakoś trudniej się śmiać, przestaliśmy się cieszyć życiem i otworzyło się okno możliwości rozśmieszania.

LOGO

Jesteście kabaretem, który narodził się w Chicago. Czy wasze występy nawiązują tylko do Polonii, czy interesuje was także to, co dzieje się w Polsce?
Jesteśmy patriotami, ale nie bardzo interesuje nas to, co tam się dzieje, zwłaszcza na arenie politycznej. Po prostu nic bardziej śmiesznego nie da się już wymyśleć. A my poszliśmy na łatwiznę, bo nasze skecze są wzięte z życia Polonii i dlatego nasi rodacy się cieszą, bo sobie to wszystko przypominają. Samo życie!

Czy Polonia potrafi śmiać się ze swoich wad, które im pokazujecie?
Zauważam pewną nieścisłość w tym pytaniu. Przecież Polonia nie ma wad! Wszyscy wiemy, że jesteśmy the best!

Jakie przywary najbardziej przeszkadzają wam w Polonii?
Nam wszystko pasuje! Ameryka jest piękna! Byle robota była i czeków „gumowych” nie wypisywali! A jak się komuś nie podoba, to niech wraca do Polski. My tu jeszcze pokażemy Amerykańcom, gdzie „labstery” zimują! Powiedziałam to ja – Tosia Cebula.

Wiele osób z pewnością zastanawia się, kto kryje się pod tajemniczym pseudonimem Tosia Cebula?
Pod pseudonimem Tosia Cebula kryje się stara, spracowana, brzydka baba, która przez 40 lat mieszka na Jackowie i dopiero wyszła z „bejsmentu”. Jest specjalistką od „bicia szyngli na akord” i „palenia gumy”. Ostatnio próbuje szczęścia w innej branży (szczegóły na występie).

Tosia Cebula i Rysia Wydra – jaki jest wasz światopogląd na Dzień Kobiet?
O loboga! Teraz to się tyle chłopów za baby przebiera, że szok. Każdy może świętować, wystarczy się zdecydować. Raz w roku takie święto wystarczy.

KABARET NIEWIADOMO CO
zaprasza na swoje występy
11 i 12 marca do restauracji HUNTERS

(7232 W Diversey Ave, Elmwood Park, IL)
godzina 8:00 pm.
Dużo humoru! Piosenki, skecze.

Prezenty i kwiaty dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet.
Po występach, zabawa z muzyką na żywo do późnych godzin nocnych. Zapraszają bardzo serdecznie Tosia Cebula i Rysia Wydra, czyli kabaret z Chicago
Niewiadomo Co.

Tego nie można przegapić!!!
Więcej informacji i bilety pod numerem telefonu:
708-453-4430

Z Tosią Cebulą rozmawiała Magdalena Stefanowicz