Życie Polonii Fotorelacje Klub Stalowa Wola i Okolice

Klub Stalowa Wola i Okolice

SHARE

Jest to już postanowione, że co roku klub organizuje zabawę jesienną, z której dochód przeznaczony jest na potrzeby Domu Dziecka w Stalowej Woli.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Panią Dyrektor I wiemy jakie potrzeby istnieją. Wysyłamy paczki z odzieżą i pieniądze na Dzień Dziecka, za które organizowane są wycieczki szkolne. Zwiedzili kilka pięknych miejscowości w Polsce, jest to potencjał na całe życie. Zabawa odbyła się 15 listopada 2014 roku w Gala Banquets. Po przywitaniu gości przez panią Eugenię Kalembasa i zapoznaniu o naszej działalności — bo mamybardzo szlachetny cel — pomoc dzieciom, które nie mają szczęścia wychowywać się w rodzinie i potrzebują naszego wsparcia. Jesteśmy wdzięczni za tak liczne przybycie i poparcie, ponieważ przyjście na naszą zabawę jest donacją dla dzieci.

Serdecznie dziękuję Komitetowi Zabawy

Panu Mirosławowi Hamera

Pani Violi Flis

Pani Elżbiecie Burdzy

Nie sposób wymienić wszystkich znakomitych gości ale pragnę podziękować wszystkim którzy byli obecni. Zabawa była wyjątkowa — taką muzykę mogła zagrać tylko orkiestra Magnetic Band. W tłumie elegancko ubranych pań z zachwytem tańczyli panowie patrząc na swoje partnerki starając się pokazać swoje możliwości taneczne.  Tylko w Gala Banquets można zobaczyć jak bawią się Polacy na pięknie wystrojonej Sali i wystawnym obiedzie. Obecność Państwa nadzisiejszej zabawie inspiruje nas do kontynuowania działalności charytatywnej – mówiono. Atrakcją wieczoru była loteria fantowa i kwiaty dla pań. Parę osób, które wygrały nagrody przekazały je dla Domu Dziecka, pan który wygrał

koniak oddał go i przeprowadziliśmy licytację. Koniak odczymał wartość 300 dolarów i tę sumę również przekazano dla Domu Dziecka. Wszyscy goście bawili się bardzo ładnie do 3. nad ranem. Dziękujemy i zapraszamy na następn yrok.

 

Zarzad Klub StalowaWola i Okolice

Prezes Eugenia Kalembasa

 

zdjęcia agnieszka ujda