Życie Polonii Wydarzenia Kolory jesieni Wystawa Joanny K. Szymanskiej

Kolory jesieni Wystawa Joanny K. Szymanskiej

SHARE

Polsko-amerykańska artystka Joanna K. Szymanska obecnie mieszka w River Grove, IL.

Artystka często podróżuje, szczególnie po Stanach Zjednoczonych. Każda taka podróż jest dla niej wspaniałą okazją do poznawania świata i uzyskania inspiracji dla swojej twórczości.

Piękno stworzone przez człowieka jak np. architektura Chicago, a nade wszystko piękno Natury, dają jej nieprzebrane i niekończące się bogactwo tematów do interpretacji w jej pracach w technice cyfrowej i mieszanej.

Joanna swoją twórczość rozpoczęła wiele lat temu, zdobywając tytuł magistra w edukacji sztuki wizualnej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Później przez wiele lat pracowała jako nauczyciel sztuki w Polsce.

Następnie, w miarę swego rozwoju zawodowego zaczęła wdrażać nową technologię w proces tworzenia swojej sztuki. Joanna od czasu do czasu partycypuje w The International Art Group Web-kolekcjach, oferuje swoje prace w formie spersonalizowanych kart, a także świadczy swoje usługi fotograficzne w jej społecznościach i organizacjach non-profit.

Działalność Joanny w Internecie daje jej możliwość utrzymania więzi z jej rodziną, przyjaciółmi i z fanami jej twórczości w Ameryce Północnej jak i w Europie. Czyni to poprzez cykliczne aktualizacje na jej własnych stronach internetowych, jak również na społecznościowych portalach. Artystka i jej prace są łatwo dostępne w wyniku częstych postów i publikacji prac w mediach społecznościowych.

 


Joanna K. Szymanska serdecznie zaprasza na wernisaż
swojej indywidualnej wystawy „Kolory Jesieni”

Czwartek, 9 listopada, w godz. 6-8pm
Prairie Title Art Gallery
6821 W North Ave, Oak Park, IL 60302
Wystawa będzie otwarta do 28 listopada 2017. Wstęp wolny.
Wystawa jest organizowana przez
Oak Park Art League.


Joanna K. Szymanska jest członkiem grup artystycznych: ArtPo Group, Oak Park Art League, Artists Association of Elk Grove Village, Polish Arts Club of Chicago
www.joannasphotojournal.shutterfly.com
www.facebook.com/joannakszymanskaphotography
Email: jszymanska6@gmail.com
Materiały: Joanna K. Szymanska