Życie Polonii Wydarzenia Koncert Charytatywny dla Lenki -Mikołajki już 2 grudnia!

Koncert Charytatywny dla Lenki -Mikołajki już 2 grudnia!

SHARE

W dniu 11 Listopada w Sokol Riders odbył się Koncert Charytatywny dla Lenki. Lenka Cholewa urodziła się z bardzo rzadką chorobą Tibial Hemimelia.

Oznacza to,  że w jednej z nóżek brakowało kości piszczelowej, a stopki były nienaturalnie powykręcane. W 10 miesiącu życia Lenka przeszła kilka operacji i rehabilitację i dziś Lenka chodzi, jednak potrzebne są następne bardzo kosztowne operacje przedłużenia kości, które mają się odbyć w Paley Instytute na Florydzie.

Jeśli do stycznia nie uzbieramy całej kwoty operacja się nie odbędzie i stanie się najgorsze, Lenka będzie mieć amputowaną nóżkę.

 


Podczas koncertu wystąpili chicagowscy muzycy i zespoły : Marek Barzycki, Sławomir Wilczynski, Paweł Radwanski , The CROWS : Kacper Dwojak, Sebastian Pazik, Jakub Kwiatkowski, Daniel Massello, Michał Bołoz oraz Good Pipol Bend : Jarosław Irytowski, Dariusz Sojka, Eryk Nowak, Andrzej Bukowski, którzy rozbawili i roztańczyli towarzystwo. Odbyła się również loteria i licytacja fantastycznych rzeczy oraz zbierane były datki do puszek. Dzięki ludziom o wielkich sercach udało się nam zebrać $8,100! Jednak przed nami daleka droga.  Potrzebujemy jeszcze $70000, aby Lenka mogła być zdrowa i mieć cudowne dzieciństwo. Donacje  można również wpłacać na stronę gofundme.com/lena-cholewa. Dziękujemy z całego serca sponsorom, fundatorom, wolontariuszom, zespołom oraz wszystkim, którzy pojawili się na koncercie i otworzyli swe serca dla Lenki.

Zapraszamy wszystkich już 2 grudnia na Mikołajki dla Lenki organizowane przez The Polish Navy First Responders w Tradycja Polish Restaurant  przy 1305 Barrington Rd. Hoffman Estate IL 60169, gdzie również będziemy zbierać fundusze na operację Lenki. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!!

Andrzej Brach