Fakty Chicago Koncert z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej

Koncert z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej

SHARE

Polska Szkoła imienia Tadeusza  Kościuszki w Chicago pragnie gorąco  zaprosić na Koncert  z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.  

Jest to wyjątkowa okazja  na przeżycie wieczoru w atmosferze wspomnień, pełnych muzyki, która będzie owiana nutą historii. Pragniemy wspólnie razem zaśpiewać kilkanaście wojennych piosenek  i przeglądnąć kilka kart tragicznej historii Polski.

Będzie to już trzeci z kolei koncert organizowany przez naszą szkołę. Dwa poprzednie cieszyły się ogromną popularnością i tak bardzo się podobały, że zostaliśmy  zmotywowani do  organizacji następnego. Publiczność wychodziła z koncertów ze łzami w oczach. Serdecznie zapraszamy na poranny koncert o godz. 10am dla szkół. Wieczorem zapraszamy wszystkich całymi rodzinami wraz z przyjaciółmi na godz. 7pm.

Koszt biletu $15 dla dorosłych i $5 dla dzieci. W ramach koncertu będzie  organizowana wielka loteria fantowa,  w której główne nagrody to produkty APPLE. Każdy los $2. Aby wziąć udział w losowaniu nie trzeba uczestniczyć w koncercie. Cały dochód z koncertu przeznaczony będzie  na potrzeby szkoły.

Czekamy na Was 16 listopada 2019 roku o godzinie 7 wieczorem w Audytorium Guerin Prep. 8001 W. Belmont Ave. Bilety i losy do nabycia przy drzwiach wejściowych do szkoły.

ZAPRASZAMY NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ!!!