Najnowsze Krio-lifting twarzy leszpy od Botoxu

Krio-lifting twarzy leszpy od Botoxu

SHARE
Cryofacial23 infra medica

Polskojęzyczna klinika Infra-Medica w Arlington Heights to jedyne miejsce na terenie całych Stanów Zjednoczonych, gdzie można wykonać zabiegi krioterapii miejscowej z użyciem aparatu zasilanego ciekłym dwutlenkiem węgla (LCO2), co pozwala na łatwe i bezpieczne prowadzenie zabiegów.

Podczas każdej sesji wykorzystuje się synergię kriostymulacji i działania leczniczego dwutlenku węgla: wchłaniany przez skórę wywiera silne działanie rozkurczowe na naczynia krwionośne (zwiększa dopływ tlenu do tkanek), działa uspokajająco, odprężająco oraz przeciwbólowo.

KRIOTERAPIA DLA ZDROWIA

Krioterapia miejscowa to metoda leczenia skuteczna w terapii chorób stawów i mięśni oraz w leczeniu bólu, która wykorzystuje naturalne reakcje organizmu na zimno. Są to zachowania obronne, przywracające równowagę funkcjonowania całego ciała. Najpierw dochodzi do gwałtownego zwężenia naczyń krwionośnych w tkankach, bo tak organizm broni się przed utratą ciepła. Trwa to tylko chwilę. Następnie naczynia krwionośne rozszerzają się i następuje ich przekrwienie. W rezultacie dochodzi do zamarzania zawartości komórek i pękania błon biologicznych, co też w konsekwencji niszczy zmienione chorobą tkanki (w tym nadmiar tkanki tłuszczowej). Otaczające zimno działa na układ hormonalny oraz immunologiczny. Szybciej niż w normalnej temperaturze wydziela się endorfina, bardzo silny, naturalny środek przeciwbólowy. Aktywniej krążą substancje przeciwzapalne. Zmniejsza się napięcie mięśni. Stają się one bardziej elastyczne, sprawniejsze i mogą wykonać większy wysiłek.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA
ZABIEGÓW KRIOTERAPII MIEJSCOWEJ:

schorzenia narządów ruchu, świeże urazy (stłuczenia, skręcenia, zwichnięcia, naderwania mięśni, uszkodzenia ścięgien, uszkodzenia więzadeł), choroby neurologiczne np. stwardnienie rozsiane, ostre zapalenie nerwów, reumatoidalne zapalenie stawów, zwyrodnienie stawów i kręgosłupa, osteoporoza, obrzęki limfatyczne, łokieć tenisisty czy zespół bolesnego barku

KRIOZABIEGI DLA URODY –
KRIOLIFTING + LED THERAPY 

Dzięki miejscowemu działaniu zimna, niezwykle skuteczny jest tak zwany kriolifting skóry, poprawiający owal twarzy, jędrność dekoltu i szyi oraz wygładzający zmarszczki i pobudzający odnowę komórkową. Kriolifting jest bezbolesną metodą modelującą skórę i owal twarzy, redukującą worki pod oczami, dotleniającą skórę i intensywnie nawilżającą. Zabieg jest idealny również dla skór wrażliwych, problemowych i z tendencją do rumienia. Efekty widoczne po zabiegu to: rozświetlenie, redukcja zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, odżywienie skóry. Efekty porównywalne do zabiegów iniekcyjnych z medycyny estetycznej, jak np. Botox.

Serdecznie zapraszamy –

918 W Algonquin Rd, Arlington Heights, IL 60005
Phone: (773) 630-4855

infra medica logo