Fakty Ciekawostki Mamy według horoskopu

Mamy według horoskopu

SHARE

Tak każda mama ma swój unikalny styl i metody związane z macierzyństwem. Pokusiliśmy się więc o małą charakterystykę mam na podstawie ich znaków zodiaku.

Przestrzegamy jednak, niezależnie od jego wyników pamiętajcie, mama to najwspanialsza istosta na świecie, dzięki, której wy na nim także pojawiliście się.

Baran (21.03-19.04)
Mamy wypełniają harmonogramy swoich dzieci różnorodnymi zajęciami dodatkowymi, ponieważ ich celem jest zachęcanie ich do odnalezienia swojej pasji lub hobby. Poza tym chcą, aby życie ich pociech było wielką przygodą. Zachęcają dzieci do próbowania nowych rzeczy i stawienia czoła wszystkim wyzwaniom i walki o to, w co wierzą.

Byk (20.04-20.05)
Mamy są wręcz niesamowicie cierpliwe. Są także realistkami, które twardo stąpają po ziemi. Dbają także o to, by ich dzieci doceniły piękno i urok natury. Czasem przesadzają jeżeli chodzi o dogadzanie swoim pociechom zwłaszcza, gdy mówimy o podsuwaniu im smakołyków. Mogą też być uparte, jednak robią to w trosce o swoje dzieci.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Mamy uwielbiają rozmawiać ze swoimi dziećmi na każdy temat. Starają się nie mieć sekretów, dlatego dzieci mają świetne umiejętności komunikacyjne i są bardzo świadome tego, co dzieje się w otaczającym ich świecie. To co jest bardzo wyjątkowe u mam to zdolność rozumienia swoich dzieci bez względu na płeć czy wiek.

Rak (22.06-22.07)
Mamy są opiekuńcze, okazują to i dzieci wiedzą, że są bardzo kochane. Dom ma być dla nich miejscem miłości i pocieszenia. Nigdy nie odmawiają wysłuchania trosk dziecka i zawsze znajdą remedium na kłopoty. Nie lubią chwalić się na każdym kroku swoim dzieckiem, ale robią wszystko, by pozwolić mu rozwinąć kreatywność i być docenionym.

Lew (23.07-22.08)
Mamy uwielbiają spędzać czas z dziećmi bawiąc się i obdarzając je prezentami. Bardzo kochają swoje dzieciaki, choć czasem ich zachowania odczytywane są jako narcystyczne. Nie mają skrupułów jeżeli chodzi o dobro ich pociech, skłonne są do wszelkich poświęceń. Dla nich dziecko jest osobą, którą należy jak najlepiej ukształtować i uformować emocjonalnie.

Panna (23.08-22.09)
Mamy zawsze stawiają potrzeby swoich dzieci na pierwszym miejscu i służą pomocą i radą. Mają wysokie oczekiwania wobec swoich dzieci i mogą być krytyczne, ale nadal głęboko je kochają, nawet gdy ich nie spełniają. Chcą, aby dzieci nauczyły się dyscypliny i nie poddawały się przy pierwszych pojawiających się problemach. Są też perfekcjonistkami.

Waga (23.09-22.10)
Mamy są zrównoważone i spokojne, a to bardzo pożądane cechy u mam. Ich celem jest zachownie harmonii zwłaszcza, gdy są świadkami kłótni pomiędzy rodzeństwem. Uczą swoje dzieci jak się dzielić, jak współczuć innym i jak być dobrymi. Bardziej niż surową dyscyplinę preferują przyjacielskie układy z dziećmi, mają też dużą dozę empatii.

Skorpion (23.10-21.11)
Mamy mają wręcz niepojętą intuicję. Często wiedzą, co dzieje się z ich dzieckiem, zanim dziecko samo to zrozumie. Są lojalne, uczciwe i przepełnione dobrem i tego chcą nauczyć swoje dzieci. Potrzeby swoich dzieci zawsze przedkładają nad swoje i w momencie zgrożenia nie zawahają się przed niczym. Są prawdomównie i tego wymagają od pociech.

Strzelec (22.11-21.12)
Mamy chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z dziećmi, dlatego od najmłodszych lat angażują się we wspólne projekty zacieśniające ich więzi. Zdają sobie sprawę, że dzieciństwo to tylko chwila, więc robią wszystko, by było ono jak najszczęśliwsze. Mogą być czasem impulsywne, ale chcą także, aby ich dzieci były indywidualistami.

Koziorożec (22.12-19.01)
Mamy są bardzo oddane, lojalne i zawsze będą walczyć jeżeli chodzi o ich dziecko. Bardzo poważnie traktują rodzicielstwo i chcą zaszczepić w swoich dzieciach dobrą etykę pracy, a także dyscyplinę i koncentrację. Uczą ich odpowiedzialności i obowiązkowości choć czasem powinny pozwolić dziecku podjąć decyzję bez ich pomocy.

Wodnik (20.01-18.02)
Mamy uczą swoje pociechy istotnych rzeczy takich jak świadomość zagrożeń globalnych. Zachęcają dzieci do eksperymentowania i rozwijania swojej wyobraźni. Są też cierpliwe jeżeli chodzi o emocjonalny rozwój dziecka i świadomie będą starały się mu pomóc. Ważne jest dla nich, by dziecko znało swoją wartość.

Ryby (19.02-20.03)
Mamy zachęcają dzieci do bycia kreatywnymi i zaszczepiają w nich zachwyt dla sztuki. Dlatego ich pociechy są wrażliwe, pełne wyobraźni i traktują innych z życzliwością i współczuciem. Poza tym kochają naturę, są niezależnymi duchami, a to co napawa ich dumą to filantropia i potrzeba pomocy innym. Mamy zawsze wspierają swoje dzieci w ich dążeniach.

POPELINA