Przeczytaj Mapa niewierności

Mapa niewierności

SHARE

Od lat pokutowała opinia, która niestety była wielokrotnie potwierdzana, że to panowie mają większe skłonności do zdrady i częściej zdradzają. Ale jak to zwykle bywa naukowcy poszli o krok dalej pokusili się o ranking najbardziej „niewiernych narodów”.

Oto ich wnioski:

10. FINLANDIA
Jeden na 5 mężczyzn ma romanse pozamałżeńskie, zaś ciekawostką jest to, że często są to tzw. ménage à trois, czyli trójkąty.
9. WIELKA BRYTANIA
Biorący udział w ankiecie przyznali się do romansów na różnych etapach swojego związku, ale jak zapewniali bardzo tego żałują.
8. HISZPANIA
To państwo, gdzie bardzo wiele związków rozpada się przez zdrady. Dlatego Hiszpania nazywana jest „the most adulterous country in the world” (krajem cudzołożników).
7. BELGIA
Ponad milion ludzi używa aplikacji Gleeden, znajdującej się w czołówce aplikacji dla osób niewiernych lub mających romanse pozamałżeńskie (first extra-marital dating website for married and unfaithful people). Belgia to kraj, gdzie technologia jest popularna wśród jej obywateli.
6. NORWEGIA
Tutaj częściową winę za niewierność ponosi… pogoda. Niewierność Norwegów wzrasta znacząco, gdy robi się coraz cieplej.
5. FRANCJA
Kraj, w którym podobno mówi się językiem miłości, Paryż to miasto miłości, a najbardziej podniecające pocałunki to pocałunki francuskie. Nic dodać nic ująć. Ale należy też pamiętać, że Francuzi oddzielają miłość od seksu.
4. NIEMCY
Kraj ten znany jest z tego, że normą jest romansowanie zwłaszcza podczas imprez zakrapianych piwem. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że jest to promowane np. przez oficjalne rozdawanie prezerwatyw.
3. WŁOCHY
Pomimo tego, że nie ma tam plagi rozwodów, Włosi słyną ze swych ognistych temperamentów. W ich kulturze od najdawniejszych czasów romanse i niewierność traktowane były z pobłażaniem, albo były normą.
2. DANIA
Kopenhaga dzierżyła niegdyś miano światowej seks stolicy. Najpopulaniejszą aplikacją używaną w tym kraju do znalezienia „kogoś na jedną noc” jest Victoria Milan.
1. TAJLANDIA
Aż 56% mieszkańców tego kraju przyznaje się do niewierności. Jest to także kraj, do którego udają się inni na tzw. seks turystykę.

POPELINA