Fakty Chicago Marnujemy czas roztrząsając błędy, zamiast je rozwiązywać

Marnujemy czas roztrząsając błędy, zamiast je rozwiązywać

SHARE

“Więcej ludzi marnuje czas i energię roztrząsając problemy niż rzeczywiście próbując je rozwiązać” – te znane słowa Henry’ego Forda idealnie wpisują się w retorykę kursów oraz warsztatów rozwoju osobistego prowadzonych od pięciu lat w chicagowskim Instytucie Neurolingwistyki w Chicago.

Podczas zajęć kursanci nie opowiadają o problemach, tylko zajmują się ich rozwiązaniem. Wyznaczają cele po to, by je osiągać. W Instytucie uczy się wielu Polaków, a to za sprawą znanej dziennikarki oraz life coacha, Anny Barauskas, która prowadzi szkolenia w języku polskim. Do szkoły zapisują się trzy grupy osób. Większość przychodzi na zajęcia ponieważ ma potrzebę pracy nad sobą. Chcą zmienić swoje nawyki i złe przyzwyczajenia, poprawić relacje z bliskimi, znaleźć miłość, rozwinąć karierę zawodową a nawet zmienić styl życia i poprawić swój wygląd. Inni uczestnicy warsztatów to profesjonaliści wysłani na zajęcia przez swoich szefów. Dzięki zapoznaniu się z coachingiem biznesowym lepiej radzą sobie na poziomie zawodowym i osiągają lepsze wyniki dla firm, w których są zatrudnieni. W tej grupie znajdują się także prywatni biznesmeni, którzy zajęcia z NLP Life Coachingu wybierają, aby skutecznie rozwijał swoje korporacje i stawał się coraz bardziej przedsiębiorczymi. Jeszcze inny rodzaj studentów stanowią osoby chcące otrzymać odpowiednie dyplomy i licencje, aby rozpocząć pracę w charakterze life/business coacha, czyli trenera rozwoju osobistego. Dokumenty, jakie otrzymuje się na zakończenie nauki w The NeuroLinguistic Training Institut of Chicago są respektowane w USA, jak i na terenie Polski, gdzie mogą stać się przepustką do niezwykle interesującej pracy i otwarcia własnego gabinetu coachingowego.

UWAGA!
BEZPŁATNE SZKOLENIE
w języku polskim.
Niedziela, 16 sierpnia, 12 pm
25 E. Pearson Street, Chicago, sala 105.
REJESTRACJA: 312 566 8026

Jeśli znasz kogoś lub sam jesteś osobą, która najzwyczajniej w świecie nie radzi sobie w życiu, albo trudno jej połączyć obowiązki rodzinne i zawodowe z hobby i realizacją na poziomie zainteresowań to zapraszamy na bezpłatne seminarium, które odbędzie się już 16 sierpnia w godzinach od 12 pm do 3:30 pm w budynku Uniwersytetu Loyola przy 25 E. Pearson Street, Chicago, sala 105. Aby uczestniczyć w tym darmowym szkoleniu należy się zarejestrować telefonując na numer 312 566 8026 lub na stronie: www.SZKOLENIAwUSA.com
Tekst sponsorowany