Ona/On Dla Pań Modne kolory włosów w 2018 roku

Modne kolory włosów w 2018 roku

SHARE

W nowym roku dominować będzie naturalna paleta barw, subtelne formy ombre, pasemek, balejaży, których prawie nie będzie widać, a rozświetlą i dodadzą fryzurze lekkości.

Dodanie ciemniejszych tonów nie będzie w nowym roku modne. Dominować będą klasyczne włosy krótkie, średnie, półdługie oraz długie. Złoty blond oraz jaskrawe neonowe kolory odchodzą w zapomnienie. W tym roku na topie będą platynowe blondy, brązy, naturalnie wyglądające kolory z delikatnymi jaśniejszymi refleksami. Dla brunetek proponowane są refleksy o różnych odcieniach fioletu, rudości.

Jeśli chodzi o brązy to od ciemnego brązu poprzez odcienie ciepłego przypominajacego kolor bursztynu z czerwonymi lub w kolorze kasztanowym pasemkami będą królować przez następny rok. Dodanie pasemek o kolorze miedziano-rudawym będzie popularne wśród brunetek.

Rudości w odcieniach bardziej miedzianych niż czerwonych będą idealne dla kobiet z niebieskimi lub zielonymi oczami i jasnej cerze.

Kolor mahoniowy będzie popularny tego roku zwłaszcza z małym dodatkiem pasem o odcieniu czerwonym.

Ombre zostaje w 2018 z małymi zmianami, delikatne przejście z ciemnego na jasny aby uzyskać stonowany wygląd oraz dla średnich długości włosów, odrobina gdzieniegdzie jaśniejszych końcówek kosmyków włosów.

Zdecydowanie na topie będzie blond z odcieniami pomiędzy platynowym a złotym, zwłaszcza te o bardzo jasnych odcieniach. „Cream soda” to najbardziej popularny odcień blond, ani za jasny, ani za ciemny z jaśniejszymi refleksami, który rozświetla i nie podkreśla niedoskonałości skóry. Dla odważnych proponowana jest opcja platynowego blond w połączeniu z odcieniem pomarańczowym. Jak również popularny wśród kobiet odcień „blauburn”. Jest to ciekawa propozycja brązu z blond, czyli odcień czerwonego, miodowego blond wraz z kasztanowym odcieniem, pomiędzy imbirem, a pieprzem cayenne.

Barb