Najnowsze Na czym zaoszczędzisz w lipcu

Na czym zaoszczędzisz w lipcu

SHARE
finanse (2)

Po czwartym lipca sprzedawcy detaliczni jak i hurtownicy zaczynają myśleć o jesieni. Lipiec to również miesiąc, w którym na półkach sklepowych jak i straganach zobaczymy największy wybór różnorodnych warzyw i owoców.

Oto co warto kupić w lipcu:

Narzędzia i farby

Jest to jeden z najlepszych miesięcy na tani zakup narzędzi. W tym miesiącu znajdziemy również przeceny i oferty zniżkowe na farby, których ceny w ciągu ostatnich kilku lat wzrosły o 100 procent. Planujesz remont lub „odświeżenie” ścian nie zwlekaj. Sklepy takie jak Lowe’s i Home Depot oferują wysokie przeceny na narzędzia jak i farby.

Ubrania

Letnie ciuchy w tym miesiącu trafiają na półki z przecenionym towarem, aby zrobić miejsce dla ubrań jesiennych i wszystkiego związanego z tzw „Back to School”, czyli rzeczami, produktami jak i ubraniami związanymi z powrotem do szkoły. Pamiętaj, że lipiec to początek przecen letnich rzeczy. Jeśli jesteś cierpliwy poczekaj do końca sierpnia, a nawet września. Wybór będzie gorszy, ale większe oszczędności.

Grille i ochładzacze

Po 4 lipca grille, ochładzacze okienne jak i centralne trafiają na przeceny.

Meble

W sierpniu do sklepów wjeżdżają nowe modele mebli, które również dla zachęty zostają przecenione na krótki okres czasu. Sklepikarze muszą pozbyć się modeli z roku poprzedniego dlatego też w lipcu oferują wysokie obniżki cen na „stare” egzemplarze.

Lody

Lipiec jest Narodowym Miesiącem Lodów! To miesiąc ogromnych promocji na lody, sorbety, i wszystkie inne mrożone desery. A 16 lipca w Narodowym Dniu Lodów takie lodziarnie jak Baskin-Robbins, Graeter’s, Cold Stone Creamery, Marble Slab Creamery, and Maggie Moo’s Ice Cream and Treatery często oferują darmową gałkę loda.

Parówki, czyli hot – dogs

Też mają swój narodowy dzień – 19 lipca obchodzimy Dzień Hot Doga! W tym dniu warto się udać do Sonic lub 7-Eleven i skosztować darmowego hot-doga.

Siwa