Najnowsze Najbardziej kasowi aktorzy

Najbardziej kasowi aktorzy

SHARE

Świat gwiazd filmowych to nie tylko przyjęcia, premiery i konferencje prasowe to przede wszystkim pieniądze jakie mogą przynieść ich role i filmy producentom, wytwórniom, agentom i oczywiście im samym.

Przedstawiamy pierwszą 12 najbardziej dochodowych aktorów.

Bradley Cooper wartość $19,969,284
Od sukcesu w „The Hangover” Bradley pojawia się w wielu popularnych filmach ze znajomymi przyjaciółmi, Jennifer Lawrence, Robert DeNiro. Kolejnym etapem w jego karierze jest reżyseria i nowa wersja „A Star is Born”.
Morgan Freeman wartość $20,368,863
Jeden z najbardziej pożądanych głosów (to jego głosem mówi wszechmogący). Pomimo 80 na karku nadal przyciąga do kin miłośników komedii i dramatów.
Robert Downey Jr. wartość $20,665,698
Dziś znany jest ze swego poczucia humoru i występów w serii filmów o superbohaterach. Śmiało można powiedzieć, że franczyza uratowała jego karierę, bo wcześniej słynął z odsiadek za narkotyki.
Will Smith wartość $21,223,555
Will dziś jest gwiazdorem filmowym, ale jego oszałamiająca kariera zaczęła się od telewizji i list przebojów. W ostatnich latach zwolnił trochę tempo i nie pojawia się w superprodukcjach.
Leonardo DiCaprio wartość $21,360,035
Faworyt wśród reżyserów, producentów i fanów. Już od samego początku przejawiał ogromny talent, a dziś filmy z jego udziałem gwarantują rzesze kinomanów.
Adam Sandler wartość $21,949,182
Pomimo tego, że filmy tego producenta i aktora przyprawiają krytyków o siwiznę, jest on wciąż ulubieńcem publiczności szukającej nieskomplikowanej rozrywki.
Brad Pitt wartość $23,097,501
Nie tylko aktor ale także producent odnoszący sukcesy kasowe. Poza tym zainteresowanie wzbudza także jego życie prywatne, więc jest ulubieńcem producentów.
Johnny Depp wartość $23,203,227
Niestety częściej gości na łamach prasy z powodu skandali, ale nie zmienia to faktu, że nadal jest świetnym aktorem i pojawia się w kilku filmach rocznie, zazwyczaj tych najbardziej kasowych.
Matt Damon wartość $23,989,955
Już od swojego pierwszego występu Matt jest w czołówce najpopularniejszych aktorów. Poza tym pojawia się średnio w 3 filmach w roku, więc nie daje o sobie zapomnieć.
Tom Hanks wartość $24,421,061
Ulubieniec Ameryki i ostatnio także Polaków (mały fiat). Popularność zdobył filmami nie należącymi do żadnej serii i z tego powodu jest wielki.
Tom Cruise wartość $25,064,787
Od lat 80. ten ciężko pracujący aktor i producent jest sensacją światowego box office’u jeżeli chodzi o popularność i generowanie dochodów. Pomimo tego, że połowa jego filmów to tzw. franczyzy („Mission Impossible”) wciąż jest „kurą znoszącą złote jajka”.
Samuel L. Jackson wartość $30,642,312
Król box office’u. 5 filmów rocznie, jest po prostu wszędzie i we wszystkim.

POPELINA