Przeczytaj Najkrótsze małżeństwa celebrytów

Najkrótsze małżeństwa celebrytów

SHARE

Jedną z sensacji i skandali, które często goszczą na łamach gazet są małżeństwa gwiazd, zwłaszcza te burzliwe lub te krótkie. Oto kilka przykładów najkrótszych małżeństw celebrytów.

Britney Spears i Jason Alexander 55 godzin
To jedna z tych gwiazdek, która zaangażowała się w improwizowaną ceremonię ślubną w Las Vegas. Po wytrzeźwieniu i przemyśleniu wydarzeń poprzedniego wieczoru, a zwłaszcza dzięki interwencji jej ojca Spears złożyła papiery o unieważnienie ślubu.

Carmen Electra i Dennis Rodman 9 dni
Aktorka i sportowiec od zawsze uchodzili za skandalistów. To kolejny ślub jaki miał miejsce w Las Vegas po całonocnej imprezie. Dennis potem stwierdził, że nie był w pełni rozumu, kiedy stawał przed ołtarzem.

Eddie Murphy i Tracey Edmonds 2 tygodnie
Ta para technicznie nie wzięła ślubu. Podczas podróży na Bora Bora przysięgali sobie miłość, przyjaźń i szacunek, które miały łaczyć ich na zawsze. Niestety po 2 tygdoniach ich priorytety się zmieniły i rozeszli się.

Mario Lopez i Ali Landry 2 tygodnie
Para spotykała się ze sobą jakiś czas zanim zdecydowała się na ślub Po ślubie Mario przyzał jednak, że wcześniej zdradził nowopoślubioną żonę i od tego nie było już odwrotu.

Kim Kardashian i Kris Humphries 72 dni
W publicznym oświadczeniu Kris powiedział „Kocham moją żonę i jestem zdruzgotany, że złożyła pozew o rozwód. Jestem gotów zrobić wszystko, by nasze małżeństwo działało”. Niestety Kim nie dała się przekonać i wydała oświadczenie na swoim Facebooku porównując okres przed ślubem do jazdy na karuzeli. Na marginesie nie był to pierwszy szybki ślub gwiazdki.

Nicolas Cage i Lisa Marie Presley 3 miesiące
Para wydała oświadczenia. Lisa stwierdziła, że przykro jej z powodu rozpadu związku, ale nigdy nie powinni byli się pobierać. Nicolas z kolei powiedział tylko, że „nie zamierza komentować tego rozwodu”.

Kid Rock i Pamela Anderson 4 miesiące
Oboje mniej więcej w tym samym czasie wystąpili o separację. Działo się to w okolicach Święta Dziękczynienia, więc nie było ono radosne dla obojga.

Renée Zellweger i Kenny Chesney 4 miesiące
Bardzo dziwne były oświdczenia obu stron. Jednak skutek ich był podobny, małżeństwo było pomyłką i dzieli ich zbyt wiele, żeby kontynuować nadal ten związek

Colin Farrell i Amelia Warner 4 miesiące
Podobno to małżeństwo nie było legalne. Jak powiedziała Amelia ceremonia jaka miała miejsce na plaży w Tahiti nie została nigdy zalegalizowana i potwierdzona.

Bradley Cooper i Jennifer Esposito 4 miesiące
Bradley o małżeństwie po prostu powiedział, że było to coś, co się wydarzyło. Jedyną dobrą rzeczą wynikającą z tego jest fakt, że oboje w porę zdali sobie sprawę, że ten związek nie ma sensu.

Chad Michael Murray i Sophia Bush 5 miesięcy
Sophia powiedziała, że oboje byli głupimi dzieciakami, które zdecydowały się na związek pod wpływem impulsu.
POPELINA