Podróże Najlepsze miejsca na podróż poślubną

Najlepsze miejsca na podróż poślubną

SHARE
bora bora wedding

Ślub i wesele zaplanowane. Goście zaproszeni. Suknia i garnitur wiszą już w szafie. Czas pomyśleć o sobie i zasłużonym wypoczynku po całym tym ślubnym zamieszaniu. Czas wybrać miejsce na miesiąc miodowy. Oto najlepsze miejsca na podróż dla nowożeńców.

Bora Bora
Zdaniem amerykańskiego pisarza Jamesa Michenera Bora Bora to najpiękniejsza wyspa na świecie. Ta malutka wysepka (6 mil długości i 2 mile szerokości) zachwyci cię swoim pięknem – nieczynne wulkany, dżungla, laguna. Czeka na ciebie moc atrakcji, od spokojnego leniuchowania na plaży, poprzez wyprawę na nieczynne wulkany, czy nurkowanie. Wyspa ma jeden minus – jest bardzo droga.

TAHITI-Tahiti_Tuamotus-PH

Tahiti
Romantyczna wyspa, która zdecydowanie cenowo jest bardziej przystępna, a pod względem walorów niewiele ustępuje Bora Bora. Piękne plaże ciągnące się milami, ciepłe wody, bujne dżungle, dziesiątki luksusowych ośrodków turystycznych oferujących różne atrakcje, pyszna francuska kuchnia – to tylko niektóre z uroków tej wyspy.

Maui
Podróż poślubna na Hawajach? Dlaczego nie! Maui to idealna wyspa, aby spędzić romantycznie pierwszy wspólny wyjazd jako małżeństwo. Wspólnie możecie zatańczyć hula dance, zagrać w golfa, nurkować czy wybrać się na wędrówkę po wyspie, która oferuje piękne plaże i nietypową roślinność.

florence

Florencja
Małe miasteczko schowane wśród toskańskich wzgórz zachęca do odwiedzenia poprzez swój urok i renesansową sztukę. A do tego dodaj pyszną włoską kuchnię, zachody słońca zapierające dech w piersi i unoszący się w powietrzu romantyzm – cóż więcej potrzebujesz do szczęścia podczas podróży poślubnej?

Wenecja
Miasto na wodzie, które zachwyca. Pływające po mieście gondole, a w każdej z nich skrzypek lub śpiewak, który umila ci wyprawę i zwiedzanie z gondoli. Miasto to nasycone jest romantyczną atmosferą, nic więc dziwnego że przybyli tu zakochani wracają do domu z nową miłością w sercu – do Wenecji.

Paryż
Każdego roku miliony turystów przybywają pod wieżę Eiffla, aby tu wyznać sobie miłość. Jest to idealne miejsce dla nowożeńców, którzy chcą spędzić ze sobą jak najwięcej czasu i nacieszyć się zmianą w ich życiu. Paryż to nie tylko wyprawa pod wieżę Eiffla, ale to także muzea jak, np. Luwr, Pałac Elizejski, liczne kościoły i zabytki, o których tak wiele słyszałeś.

key west

Key West
I czas przenieść się na nasze rodzime amerykańskie podwórko. Floryda jest bardzo popularnym stanem jeśli chodzi o wyprawy nowożeńców. Zwłaszcza polecamy Key West, najdalej wysunięty punkt, skąd już tylko 90 mil na Kubę. W tym miejscu czekają na ciebie nie tylko piękne plaże i nawet nie tak przeludnione jak w innych miejscach, ale także takie atrakcje jak nurkowanie, rejsy statkami i pyszne jedzenie.

Napa Valley
Kraina winem płynąca, czyli najlepsze winiarnie. W tym rejonie znajdziesz wiele rodzinnych biznesów zajmujących się wytwarzaniem i produkcją wina. Winorośle rosnące na polach tworzą niezwykłą scenerię.

nn