Przeczytaj Nastoletnie małżeństwa Hollywood

Nastoletnie małżeństwa Hollywood

SHARE

Miłość młodych ludzi jest nie tylko intensywna, ale też kapryśna, zwłaszcza w przypadku młodych gwiazd Hollywood, które ciągle albo leczą złamane serce albo właśnie się zakochały.

Niektóre z nich aż tak oszalały na punkcie drugiej osoby, że zawierają małżeństwa już jako nastolatkowie.

Bo Derek i John Derek
Kiedy miała 16 lat Mary Cathleen Collins (prawdziwe imię Bo znanej z filmu „10”) rozpoczęła romans z reżyserem. Za mąż wyszła, gdy miała 18 lat, a John 50 lat. Małżeństwem pozostali do jego śmierci.
Elizabeth Taylor i Conrad Hilton Jr.
Podobno Elizabeth wyszła za mąż po to, by wyzwolić się spod kontroli matki. Miała zaledwie 18 lat i jak się okazało nie było to jej jedyne małżeństwo.
Drew Barrymore i Jeremy Thomas
Zanim wyszła za mąż za właściciela baru w wieku 19 lat była już trzykrotnie zaręczona. Drew była jednym z „szalonych dzieci Hollywoodu”. Małżeństwo przetrwało 2 miesiące.
Marilyn Monroe i James „Jim” Dougherty
Zanim stała się symbolem seksu nosiła imię Norma Jane Baker i w wieku 16 lat poślubiła 21-letniego syna sąsiada, który pracował w fabryce. Do tej pory nie wiadomo czy było to małżeństwo aranżowane czy rzeczywiście spotykali się ze sobą. W związku wytrwali 4 lata.
Loretta Lynn i Oliver Vanetta Lynn
Legenda muzyki country wyszła za mąż za 21-letniego Olivera, gdy miała zaledwie 15 lat. Przed ukończeniem 20 lat urodziła już trójkę dzieci. W sumie doczekali się szóstki potomstwa.
Macaulay Culkin i Rachel Miner
Gwiazdor znany z filmów o Kevinie poślubił swoją koleżankę, gdy oboje mieli po 17 lat. Rozwód wzięli po 2 latach. Potem przez 8 lat Culkin spotykał się z Milą Kunis.
Demi Moore i Freddy Moore
Wprawdzie aktorka znana jest ze swoich późniejszych małżeństw z Brucem Willisem i Ashtonem Kutcherem, ale jej pierwszym mężem był muzyk. Poślubiła go, gdy on miał 29 lat, a ona zaledwie 17. Zachowała także jego nazwisko mimo rozwodu.
Olivia Wilde i książę Tao Ruspoli
19-letnia Olivia wyszła za mąż za włoskiego księcia. Ceremonia odbyła się w porzuconym autobusie, a świadkami były 2 osoby. Rozwód sfinalizowali w 2011 roku.
Kim Kardashian i Damon Thomas
Kim mając 19 lat poślubiła w tajemnicy czarnoskórego producenta muzycznego w Las Vegas. Małżeństwem byli 3 lata.
POPELINA