Żyj zdrowo Zdrowie Nieinwazyjne odchudzanie

Nieinwazyjne odchudzanie

SHARE
nieinwazyjne odchudzanie infra medica

Nieinwazyjne odchudzanie – z sukcesem odchudziliśmy już ponad 2 tys osób. Bądź następny!

Jeśli wstydzisz się wyjść na plażę – odwiedź Klinikę Infra-Medica!!!


Promocja!!!
Do końca sierpnia:
6 zabiegów
za jedyne $500


Czy odchudzanie bez wysiłku to dobry pomysł? Zabiegi odchudzające zwykle przynoszą pożądane rezultaty, ale każda poważniejsza ingerencja w ciało jest nie tylko kosztowna, ale i bolesna. Zanim zdecydujesz się na daleko idące zmiany w wyglądzie, przeczytaj ten artykuł i poznaj nieinwazyjny, bezbolesny, bezpieczny dla zdrowia i niezwykle skuteczny sposób niwelacji tkanki tłuszczowej.

O jakim sposobie niwelacji tkanki tłuszczowej mowa?
Kilka lat temu klinika Infra-Medica wprowadziła do użytku opracowywany przez dekady system. Od tej pory, dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, w połączeniu z rewelacyjnymi środkami kosmetycznymi, klienci uzyskują doskonałe efekty w procesach takich jak: intensywne odchudzanie, spalanie komórek tłuszczowych, usuwanie cellulitu, przyśpieszenie przemiany materii. Ale także odmładzanie i uelastycznianie skóry, stymulacja włókien kolagenowych i ujędrnianie ciała, poprawa krążenia krwi, usuwanie toksyn z całego organizmu. Ponadto redukcja bólu mięśni oraz stresu, niwelowanie reumatyzmu i bólu stawów, regeneracja organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym, pomoc w rekonwalescencji po chorobie. A wszystko to podczas jednego, trwającego niespełna dwie godziny zabiegu.

A jak to konkretnie działa?
Infra-Medica System to innowacyjne urządzenie, które w połączeniu z silnie działającymi środkami kosmetycznymi oraz maszyną wibrującą, efektywnie stymuluje ciało za pomocą tzw. promieni FIR (promieni podczerwonych), wytwarzających ciepło bezpośrednio w ciele człowieka.

Czym są promienie FIR?
FIR to naczej „głębokie ciepło”, to nic innego jak ciepło wytwarzane przez nasz organizm, np. podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych, dzięki czemu bezpośrednio nagrzewa mięśnie bez wykorzystania jako medium gorącego powietrza. Promieniowanie to przenika w głąb ciała i jest zamieniane na energię cieplną (przez co następuje spalanie tłuszczu). W ten sposób energia cieplna otwiera naczynia włosowate żył, przyspiesza krążenie krwi i akcję serca. W rezultacie organizm chłodzi się, wytwarzając pot, a serce szybciej pompuje krew do krwioobiegu. Efekty: nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała.

Niemal wszyscy marzą o idealnej, szczupłej figurze. A poprzez zastosowanie głębokiego ciepła dalekiej podczerwieni w prawie każdym przypadku udaje się to zrealizować w naturalny sposób…
Dzieje się tak, ponieważ przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu – spalanie od 900 do 2400 kcal podczas sesji zależnie od budowy ciała klienta. Jest to jeden z najbardziej energochłonnych zadań dla organizmu! Jednorazowy zabieg daje taki sam efekt, jak przebiegnięcie 15 km. Dobrze ukrwione włókna podskórne pomagają w spalaniu tłuszczu, który poprzez układ krwionośny jest transportowany do wątroby. Jest to punktem wyjściowym umożliwiającym zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu.

Czy korzystanie z tego systemu może być alternatywą dla treningu fizycznego?
Kilkudziesięciominutowe sesje są doskonałą alternatywą dla ćwiczeń fizycznych w przypadku osób, które nie mogą uprawiać sportów lub nie mają czasu na regularne treningi. Infra-Medica System radzi sobie świetnie zarówno z tłuszczem odkładanym latami na brzuchu, pośladkach, udach, plecach i rękach, jak i ze złogami tłuszczu, które pozostał na ciele np. po ciąży.

System Infra-Medica ujmuje lat. W jaki sposób do tego dochodzi?
Korzystanie z systemu odmładza, ponieważ pomaga w uwolnieniu skóry od zanieczyszczeń i obumarłych komórek. Rezultat jest taki, że organizm łatwiej przyswaja tlen, poprawia się ukrwienie i kolor skóry. Dzieki zabiegom możliwe jest otworzenie porów skóry, które nie funkcjonowały przez całe lata np. zatykane kosmetykami. Podczerwień jest unikalnym aktywatorem metabolizmu komórkowego, który opóźnia procesy starzenia stymulując mechanizmy odnowy komórkowej i wzmacniając dotlenienie komórek.

System Infra-Medica poprawia nie tylko wygląd, ale również zdrowie…
Infra-Medica System umożliwia wykonanie zabiegów pomocnych we wzmacnianiu układu odpornościowego, łagodzeniu objawów stresu i depresji, zmniejszeniu wydzielania hormonu stresu (kortyzolu), łagodzeniu bólów różnego pochodzenia, utrzymywaniu w dobrej kondycji naczyń wieńcowych, leczeniu kontuzji układu ruchu, leczeniu rwy kulszowej, artretyzmu i reumatyzmu. Najbardziej znanym zastosowaniem promieni podczerwonych jest leczenie bólów mięśniowych, chorób stawowych, następstw kontuzji czy zwichnięć i zaburzeń krążenia w obrębie skóry.

Kto może korzystać z Infra-Medica System?
Infra-Medica System pomaga:
• osobom z nadwagą w pozbyciu się otyłości;
• kobietom po ciąży, usuwając nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder, pośladków i uda a także ujędrniając i uelastyczniając zwiotczałą skórę całego ciała;
• kobietom i mężczyznom, którzy nie mogą regularnie ćwiczyć a chcą uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę;
• osobom, które ze względu na wiek i spowolniony metabolizm nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów;
• wszystkim, którzy mają wiele obowiązków i brak im czasu na diety;
• sportowcom, chcącym podnieść efektywność ćwiczeń i zregenerować ciało między treningami;
• osobom cierpiącym na choroby układu nerwowego oraz mięśniowo-kostnego w odzyskaniu zdrowia;
• ludziom po wypadkach i przebytych chorobach w rekonwalescencji;
• osobom cierpiącym na nadmiar stresu w osiągnięciu pełnego relaksu.

Rewelacyjny system firmy Infra-Medica pomaga osiągnąć piękny młody wygląd, uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę, a także cieszyć się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem! Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Więcej informacji o zabiegach znajdziecie Państwo
na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 773-630-4855.
Klinika mieści się przy
918 W. Algonquin Rd w Arlington Heights.