Fakty Ciekawostki Niekonwencjonalne dzieciństwo gwiazd

Niekonwencjonalne dzieciństwo gwiazd

SHARE
charliechaplin

Gwiazdy słyną ze swoich dziwactw i oryginalności. Jednym jak to mówią woda sodowa uderzyła do głowy po osiągnięciu sukcesu, dla innych dziwactwa i skandale to był chleb powszedni.

Oto najbardziej niekonwencjonalne dzieciństwa gwiazd.

Jack Nicholson

Aktor dopiero w wieku 37 lat dowiedział się, że kobieta, którą uważał za swoją siostrę była jego biologiczną matką, a matka tak naprawdę była jego babcią. Niestety, było już za późno na jakiekolwiek wyjaśnienia, ponieważ obie kobiety w tym czasie już nie żyły.

Mackenzie Phillips

mackenzie-phillips

Aktorka, córka Johna Philipsa założyciela popularnego zespołu The Mamas & the Papas, przyznała w wywiadzie jaki udzieliła Oprze, że to jej ojciec gdy miała 11 lat po raz pierwszy podał jej narkotyki (kokainę) i że w wieku lat 19 (byli pod wpływem narkotyków) po raz pierwszy uprawiała ze swoim ojcem seks i że związek ten trwał jakiś czas.

Leah Remini

Aktorka została wychowana w znanej sekcie scjentologów. Po niedawnym odejściu z sekty zaczęła opowiadać o 12-godzinnym dniu pracy, mieszkaniu w brudnych zarobaczonych motelach i braku kontaktu z rodziną.

Jackie Chan

chan

W wieku lat 13 rodzina gwiazdora przeprowadziła się do Australii. Jackie nie mówił po angielsku, a ojciec zostawiał go na cały dzień w centrum handlowym z małą ilością pieniędzy na jedzenie. Ponieważ nie potrafił się porozumieć przyznał, że często był głodny, a pieniądze jakie otrzymał od ojca nie starczały na posiłek. Kiedy opanował już w jakimś stopniu angielski zaczął pracować na budowie i otrzymał nowe imię od swojego szefa Jack (końcówkę „ie” dodał już później).

Kate Mulgrew

Gwiazda serialu „Orange is new black” przyznała, że urodziła się ze wszystkimi zębami, a dzieciństwo spędziła w klatce zbudowanej przez jej rodziców. Zrobili to dlatego, ponieważ mała Kate zanim osiągnęła 4 latka nie czuła żadnego bólu i było to konieczne, by się nie okaleczała.

Richard Pryor

Czarnoskóry komik, urodził się i dorastał w burdelu pod opieką babci, która była też właścicielką tego miejsca. Jego matka z kolei była prostytutką zatrudnioną przez własną matkę, a ojcem był brutalny alfons.

Charlie Chaplin

W wieku 10 lat Charlie oraz jego brat byli zdani na samych siebie. Ojciec zmarł, matka trafiła do domu wariatów, a mały Chaplin zaczął występować w rewiach i teatrze.

Joaquin Phoenix

phoenix

Rodzina aktorka była członkiem sekty Children of God. Jego rodzice naiwnie sądzili, że znaleźli społeczność, w której będą mogli mieszkać i wychowywać dzieci, na szczęście w porę ją opuścili.

Rodzeństwo Arquette

Wszyscy są aktorami: David przyznał, że pierwsze piwo ukradł ojcu w wieku lat 4, a pierwszego skręta, gdy miał 8 lat. W wieku lat 12 był już nałogowym alkoholikiem. Rosanna przyznała, że matka dźgnęła ją w ramie, a Patricia opowiadała jak matka dusiła ją, aż ta prawie straciła przytomność.

Jewel

jewel

Popularna piosenkarka country, najpierw, w wieku 6 lat, występowała na scenie z ojcem, potem po rozwodzie rodziców mieszkała sama i zdobyła stypendium szkoły artystycznej, następnie zamieszkała z matką, straciła wszystko, była bezdomna, mieszkała w samochodzie. W wieku 18 lat podpisała kontrakt i to ją uratowało.

Kathy Perry

Była wychowywana przez chrześcijańskich misjonarzy i w domu nie można było słuchać muzyki, nie mogła też używać nazw „deviled eggs” (rodzaj jajek) i „Dirt Devil” (marka odkurzacza).

Leighton Meester

Aktorka urodziła się w więzieniu, podczas odbywania przez jej matkę kary za przemyt marihuany z Jamajki (ojciec także został aresztowany). Wychowywała ją babcia.

Winona Ryder

ryder

Aktorka spędziła 3 lata dzieciństwa na farmie komuny Rainbow bez elektryczności, mieszkając z innymi rodzinami.

IB