Najnowsze Noworoczne postanowienie – piękne nogi

Noworoczne postanowienie – piękne nogi

SHARE
legs

Czy myślałeś już nad postanowieniami noworocznymi na rok 2017? Spójrz na listę z ostatniego roku – ile z nich udało ci się zrealizować. O większości zapomniałeś już w marcu. Głowa do góry – być może w tym roku będzie lepiej.

Niech jedno z twoich postanowień brzmi: „Zadbam o zdrowie i pozbędę się żylaków”.

Może nie traktujesz poważnie dolegliwości, które towarzyszą ci każdego dnia. Nieleczone żylaki mogą skutecznie utrudniać ci życie – pajączki, opuchnięcia, krwawienie, ból nóg, a w końcu i zakrzep, który może doprowadzić do śmierci. Zadbaj o swoje nogi już teraz, a nie tylko pozbędziesz się bólu, ale także wiosną nie powstydzisz się swoich pięknych nóg i śmiało założysz krótką spódniczkę czy spodenki.

Postanowienie #1: Zrozum, że żylaki to nie tylko problem natury estetycznej. To przede wszystkim problem zdrowotny.

Żylaki na twoich nogach sygnalizują poważny problem. Nie lekceważ go. Zmęczenie nóg, które odczuwasz nawet po kilku krokach, uczucie ciężkich nóg, opuchlizna, swędzenie, pieczenie, skurcze – to główne objawy, które powinny cię zaniepokoić. To one sygnalizują, że coś złego dzieje się z twoimi nogami. Również pojawiają się problemy z prawidłowym krążeniem krwi. Gdy do nóg nie dociera odpowiednia ilość krwi, może to oznaczać niewydolność żylną. Nie musisz jednak się obawiać – w USA Vein Clinics pracują najlepsi specjaliści, którzy ci pomogą. Leczenie w większości przypadków pokrywane jest przez ubezpieczenie.

Postanowienie #2: Znajdź dobrego specjalistę

Powierz swoje nogi najlepszemu specjaliście, który zajmuje się schorzeniami żył. Lekarz powinien nie tylko mieć doświadczenie, ale także wykazać się znajmością najnowszych procedur i technologii stosowanych w leczeniu chorób żył. Przy pomocy najnowszej technologii zabiegi są niemal bezinwazyjne, a pacjent już po kilku godzinach może wrócić do większości codziennych czynności. Jednym z takich zabiegów jest „vein stripping”, czyli usunięcie chorej żyły. Zabieg wymaga niewielkiego nacięcia i pacjent już po kilku dniach jest w pełni formy. W klinice USA Vein Clinics pracują lekarze, którzy specjalizują się w leczeniu chorób żylnych. Nie boją się używać najnowszej technologii, która pozwala na szybkie i bezbolesne zabiegi. Przekonaj się o tym sam.

Postanowienie #3: Żyj lepiej i bez bólu

Przekonaj się sam, że wyleczone żylaki to nie tylko lepsze krążenie krwi. To przede wszystkim poprawa jakości twojego życia, możliwość cieszenia się nim w pełni. Żylaki i inne dolegliwości żylne ograniczają cię pod wieloma względami. Czas z tym skończyć, a wtedy na dobre w twojej szafie zagoszczą krótkie spódniczki, sukienki i spodenki. Czas pokazać swoje piękne nogi.
Niech rok 2017 będzie rokiem zdrowych i pięknych nóg. Powierz je najlepszym specjalistom, którzy pracują w klinice USA Vein Clinics. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę.

USA_VeinClinics-baner

Nasze poradnie są dogodnie zlokalizowane w:

Chicago (3927 W Belmont Ave, Ste 103)
Chicago (6415 W. Archer Ave)
Elk Grove Village (800 Biesterfield Rd. Ste 201)
Elmwood Park (7230 W. North Ave., Ste 106B)
Mundelein (550 N. Lake Str.)
Northbrook (4141 Dundee Rd.).

Aby umówić się na spotkanie należy zadzwonić
pod numer 847-580-1317.

Możesz też napisać na adres e-mail
info@usaveinclinics.com, a nasz reprezentant
skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.