Rozrywka Kino Nowości kinowe

Nowości kinowe

SHARE

Na bank się uda

Premiera: 15 sierpnia (Polska)
Gatunek: Komedia kryminalna
Scenariusz i reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Adam Ferency, Lech Dyblik, Marian Dziędziel, Maciej Stuhr i Józef Pawłowski.

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

The Art of Racing in the Rain

Premiera: 16 sierpnia
Gatunek: Komediodramat
Scenariusz filmu na podstawie książki Gartha Steina: Mark Bomback Reżyseria: Simon Curtis
Obsada: Milo Ventimiglia, Amanda Seyfried, Gary Cole, Kathy Baker i Kevin Costner (głos)

Film opowiada historię mającego osobiste i zawodowe problemy kierowcy Formuły 1 Denny’ego i jego inteligentnego psa o imieniu Enzo. Enzo jest dla kierowcy więcej niż zwierzakiem domowym – to jego najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia Denny poznaje nauczycielkę Eve. Jakiś czas później zakochani pobierają się, wkrótce potem rodzi im się dziecko. Z pomocą Eve i Enzo Denny uczy się zasad życia rodzinnego, również w czasach kryzysu, korzystając z lekcji, które pobierał na torze wyścigowym.

Good Boys

Premiera: 16 sierpnia
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Gene Stupnitsky
Scenariusz: Lee Eisenberg i Gene Stupnitsky
Obsada: Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon, Molly Gordon, Lil Rel Howery i Will Forte

Dwunastoletni Max jest w stresie. Właśnie zaproszono go na jego pierwsze kissing-party, tyle tylko, że nie wie, jak się całować. Pragnąc zdobyć na ten temat wiedzę, Max i jego kumple – Thor i Lucas – wykradają ojcu Maxa drona, którego nie wolno mu używać, z zamiarem podglądania baraszkujących nastolatków z sąsiedztwa. Ale coś idzie nie tak i dron nadaje się do wyrzucenia. Zdesperowani chłopcy postanawiają zrobić wszystko, by podrzucić nowego drona, zanim do domu wróci ojciec Maxa. Zła decyzja goni złą decyzję, wyprawa kończy się przypadkową kradzieżą narkotyków, paintballem w stowarzyszeniu studenckim i wielką ucieczką – przed policją i przerażonymi nastolatkami.