Ona/On Dla Par Odmładzanie przez zamrażanie

Odmładzanie przez zamrażanie

SHARE
Cryofacial23 infra medica

CZAS NA WIOSENNE PORZĄDKI!
POZBĄDŹ SIĘ ZMARSZCZEK I ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW!

Któż z nas nie lubi ciepła? Wakacje kojarzą nam się głównie z przyjemnym uczuciem ciepła. Uwielbiamy wygrzewać się w promieniach słonecznych. Gdy tylko za oknami robi się szaro i zbliża się zima zaczynamy tęsknić za letnimi temperaturami. Z reguły większość osób nie przepada za uczuciem chłodu. Jednak okazuje się, że niskie temperatury bardzo dobrze oddziałują na naszą skórę i przeciwdziałają jej starzeniu.

CRYOLIFT to zabieg najnowszej generacji przeprowadzany przy użyciu zimna.

Wykonywany jest przy pomocy nowoczesnego urządzenia do krioterapii twarzy z wykorzystaniem ciekłego CO2. Klinika Infra-Medica to jedyne miejsce w USA wyposażone w urządzenie tego typu. Na skutek działania laseru LEDowego oraz aparatury do kriostymulacji twarzy mikrokrążenie krwi w skórze jest pobudzone, a włókna kolagenowe skręcają się, zmniejszając swoją długość i powodując znaczące napięcie skóry.

Infra medica DLA URODY

Podczas zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, a wręcz uczucie przyjemnego chłodu i swoistego rodzaju odprężenia i ulgi.

Systematycznie przeprowadzane zabiegi przynoszą długotrwałe efekty (lepsze od Botoxu) w postaci poprawy owalu twarzy, napięcia i elastyczności skóry. Zabieg poprzez wzmożenie mikrokrążenia krwi w skórze redukuje zmarszczki, unosi policzki oraz podbródek.

Szczególne zalecenia do przeprowadzenia zabiegu:
– opadające powieki,
– podwójny podbródek,
– „szara i zmęczona” skóra,
– widoczne oznaki starzenia.

Działanie zabiegu:
– regeneracja,
– efekt liftingu,
– dotlenienie skóry.


SPECJALNA CENA
TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA
$325 ZA SERIĘ 5 ZABIEGÓW!!!!


 918 W. Algonquin Rd, Arlington Heights, IL
www.WaszaKlinika.com l 773-630-4855

infra medica logo