Życie Polonii Fotorelacje Opłatek Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej

Opłatek Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej

PODZIEL SIĘ

Grudzień to czas spotkań opłatkowych, wspólnego kolędowania, dzielenia się opłatkiem, ale także podsumowań. W ten sposób można także opisać świąteczne spotkanie Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Opłatek PSFCU odbyło się w sali bankietowej Manzo’s w Des Plaines. Wzięli w nim udział najważniejsi przedstawicielie Unii, a także licznie zaproszeni goście. Już na samym początku Bogdan Chmielewski, dyrektor wykonawczy Unii podsumował rok 2019, który dla PSFCU był bardzo udanym okresem. Otworzyli nowe lokalizacje, w tym już szósty oddział w Illinois – tym razem w Orland Park. Aktywa Unii przekroczyły dwa miliardy dolarów, a liczba członków przekroczyła już 100 tysięcy osób. Zdecydowanie Nasza Unia ma wiele powodów do zadowolenia.

W spotkaniu świątecznym wziął udział także europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Czarnecki, który specjalnie przyleciał do Chicago. Europoseł pogratulował szefom firmy i jej członkom wielkich osiągnięć nie tylko na płaszczyźnie finansowej, ale także społecznej.

Unia to nie tylko bank, który trzyma nasze oszczędności, czy udziela pożyczek, gdy znajdziemy się w takiej potrzebie. To także firma, która ma wielkie serce i wspiera charytatywnie wiele organizacji, a także uczniów, o których pamięta w swoim programie stypendialnym.

W uroczystościach wzięli także górale ze Związku Podhalan w Ameryce Północnej, którzy pięknie kolędowali. Jak przystało na spotkanie świąteczne, po oficjalnej części i wspólnym kolędowaniu nastał czas składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Na pyszną kolację zaprosił wszystkich przybyłych wiceprezes Unii na terenie aglomeracji chicagowskiej – Robert Radkowski, a kierowniczki poszczególnych oddziałów obdarowały uczestników upominkami.