Polecamy Dla Pań Piękno bez skalpela

Piękno bez skalpela

SHARE
Piękno bez skalpela

Każda kobieta marzy o tym, by pięknie wyglądać, by inni składali jej komplementy na temat jej młodzieńczego i rześkiego wyglądu. Tak więc, moje drogie panie, poniżej znajdziecie kilka wskazówek na temat tego, jakie są naturalne metody upiększania bez użycia makijażu czy skalpela. Pamiętaj, piękno bez skalpela jest osiągalne!

Woda z cytryną

Woda z plasterkiem cytryny wypijana co rano na pusty żołądek pobudzi nasz układ trawienny, ułatwi oczyszczenie wątroby, da zastrzyk układowi immunologicznemu, pomoże oczyścić skórę i zbalansuje odczyn pH. Oczywiście to nie cała lista benefitów, jakie są udziałem osób pijących cytrynową wodę. Jedyne o czym należy pamiętać to to, aby woda nie była za ciepła (wysoka temp. zabija enzymy) i aby zbytnio nie zakwasić organizmu. Jeżeli woda jest za kwaśna można dodać trochę miodu.

Piękno bez skalpela1

Sauna infrared

Wykorzystująca ciepło promieni, które przenikają przez skórę pomaga wypocić toksyny z organizmu, odstresować się, złagodzić bóle mięśni i stawów, obniżyć ciśnienie krwi, poprawić krążenie. Dzięki sesji w saunie spalamy około 600 kalorii. To tylko niektóre z zalet sauny, która często polecana jest przy różnego rodzaju terapiach wspomagających leczenie.

Inhalacje

Zagotuj wodę i dodaj do niej zieloną herbatę. Zaparzoną herbatę przelej do dużej miski i nałóż na głowę ręcznik i pochyl się nad wywarem. Stosuj inhalację tak długo jak będziesz w stanie wytrzymać gorącą parę. Powoli wdychaj roztwór, który rozszerzy twoje płuca. Po skończonej inhalacji nałóż na skórę krem nawilżający, od razu będzie ona wyglądać lepiej.

Probiotyki

Zamiast łykać tabletki sięgnij po naturalne probiotyki. Mają zbawienne działanie dla flory bakteryjnej naszego organizmu, zawierają dobroczynne bakterie i często też dobrze smakują. Pozwalają zwalczyć stany zapalne w naszym organizmie, oczyszczają skórę i wspomagają układ trawienny. Co warto jeść i pić: kapustę kiszoną, ogórki kiszone oraz inne lacto-fermented jarzyny (lacto-fermented: przy kiszeniu wykorzystujące wodę, sól i przyprawy), naturalne jogurty i kefiry, kombuchę. Oprócz tego probiotyki zmniejszają apetyt i ochotę na słodycze.

Piękno bez skalpela2

Zielone soki i napoje

Robione ze świeżych owoców i jarzyn miksowanych do uzyskania gładkiej konsystencji są bogatym źródłem enzymów, witamin, mikroelementów, minerałów, a poza tym poprawiają wygląd naszej skóry i zmniejszają ilość centymetrów w obwodzie. Są lepszą alternatywą, jak sięganie po słodkie przekąski, a często mogą wręcz zastąpić cały posiłek.

ms