Życie Polonii Fotorelacje Pierwsze spotkanie sztabu Hope4You

Pierwsze spotkanie sztabu Hope4You

SHARE

W gościnnych progach chicagowskiej sali bankietowej Jolly Inn Restaurant & Banquet Hall, której właścielem jest Stan Chwala zorganizowaliśmy nasze pierwsze spotkanie.

Fundacja Hope4You pomaga ludziom wyjść z nałogów. W zebraniu udział wzięli wszystkim dobrze znani: siostra Marta Cichoń z Domu Samotnej Matki, Andrew Hryń szef chicagowskiego sztabu WOŚP, dziennikarz i aktor Krzysztof Arsenowicz, fotograf Andzrzej Brach, a także Anna Ejsmont, Bernadetta Polak, Jacek Curylo, Maja Kulpa oraz założyciel fundacji Jacek Galara.


– “Czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy, ale nie boimy się tego i jest to dla nas ogromna motywacja i wyzwanie. Dlatego właśnie zorgnizowaliśmy to spotaknie, na którym zapoznaliśmy się dokładnie z planem działania na najbliższe miesiące i ustaliliśmy kolejność spraw niezbędnych do uruchomienia naszego ośrodka. Jestem tez pełen uznania dla wszystkich, którzy włączyli się w naszą akcję pomocy, a szczególnie dla wszystkich osób, które brały udział w sobotnim spotkaniu. Z całego serca wam dziękuję” – powiedział na zebraniu Jacek Galara.