Najnowsze Poczuj i zobacz magię świąt

Poczuj i zobacz magię świąt

SHARE

I to już niedługo, bo podczas Magical Christmas Market. Jest to pierwsza tego typu impreza, w której wziąć mogą udział całe wielopokoleniowe rodziny, które chcą cieszyć się niespotykaną nigdzie indziej świąteczną atmosferą.

To również miejsce, gdzie dla każdego znajdzie się coś świątecznie magicznego. Będą kiermasze z przysmakami nie tylko polskiej kuchni, będą słodkości dla dzieciaków, będą wyjątkowe upominki i arykuły rękodzielnicze. Po prostu czego tylko zapragniesz, to znajdziesz na świątecznym jarmarku. Znane powiedzenie mówi, że magię świąt można poczuć, bo przecież te wszystkie potrawy i wypieki roztaczają hipnotyzujący wręcz wszystkich zapach, ale magię świąt będzie można także tym razem zobaczyć. Tysiące światełek niczym gwiazdki rozświetlające niebieski firmament zapłonie wokół świątecznego placu i w co wierzymy, każdy przyzna wtedy, że Magical Christmas Market to wyjątkowe miejsce, które powinno na stałe zostać wpisane w kalendarz świątecznych imprez wartych odwiedzenia i polecenia znajomym, nawet z najdalszych zakątków naszej aglomeracji.

Ale to nie wszystkie atrakcje jakie przygotowali organizatorzy…

Na terenie kiermaszu będzie rozlokowany duży świąteczny namiot. Można go zarezerwować na bożonarodzeniowe spotkanie pracownicze lub wigilijne. Grupy znajomych będą mogły zarezerwować stoliki na spotkanie opłatkowe. Nic bardziej nie uzmysławia nam, że zbiżają się święta, czas spotkań z długo nieodwiedzanymi znajomymi, jak uśmiechnięte twarze osób uczestniczących w kiermaszu i atmosfera radości i zachwytu. Poza tym za oprawę muzyczną podczas jarmarku odpowiedzialny będzie DJ Majk i zaproszone zespoły muzyczne, a odwiedzający będą mogli uczestniczyć w weekendy w Magicznej Zabawie pod Gwiazdami (a będzie ich około 100,000) lub w przypadku złej pogody w namiocie na terenie jarmarku.
Tradycją jarmarków bożonarodzeniowych jest także grzaniec, aromatyczne wino, pachnące korzennymi przyprawami, rozgrzewające nie tylko ciało, ale także zziębniętą duszę tęskniącą za ciepłem świątecznych uścisków i życzeń. Podczas tegorocznego jarmarku będzie można spróbować jego wyjąkowego smaku. Oprócz tego grzane piwo i wiele innych tradycyjnych przysmaków.

Grudniowe święta to także prezenty roznoszone przez zapracowanego św. Mikołaja. Czy dla odwiedzjących jarmark ma jakąś szczególną niespodziankę?

Przewidzieliśmy mnóstwo konkursów i zabaw, ale największą atrakcją będzie gość z Polski – Pan Piotr Werner, były międzynarodowy sędzia piłkarski FIFA, który będzie licytował na dużej scenie rękawice i koszulki z podobiznami i podpisami gwiazd boksu (Diablo, Szpilka, Głowacki) oraz koszulki piłkarzy reprezentacji Polski (Milik, Lewandowski).

Wystawcom i sprzedającym zazwyczaj życzy się wielu zadowolonych kilentów. A czego można życzyć zapracowanym do ostatniej minutki organizatorom?

Przede wszystkim radości z tego co się robi oraz satysfakcji odwiedzających jarmark. Mamy nadzieję, że wyjątkowa magiczna atmosfera jaką staramy się stworzyć, udzieli się wszystkim uczestnikom.

Zapraszają organizatorzy Chicagoland 
Magical Christmas Market