Polecamy Dla Par Pokonać rutynę w związku

Pokonać rutynę w związku

SHARE
rutyna

Wstajemy, idziemy do pracy, wracamy, czekają na nas obowiązki domowe, dzieci – jeśli je posiadamy, przychodzi wieczór, kładziemy się spać i kolejny dzień wygląda tak samo.

A z czasem kolejny tydzień, miesiąc i rok. Popadamy w rutynę, która jest cichym zabójcą naszego związku. Dziś kilka rad jak jej się nie dać.

Rozmowa
Koniec rozmów – relacji z dnia pracy czy co słychać u koleżanki. Czas usiąść i porozmawiać o życiu i planach na przyszłość. Czas powiedzieć, jaka drzazga tkwi w sercu i znaleźć wyjście z tej sytuacji. Czas na rozmowę o marzeniach i celach każdego z was. Każda rozmowa wychodząca poza granice „jak minął ci dzień” jest budująca dla waszego związku i was zbliża.

Randka
Czy pamiętacie jeszcze czym jest randka? Jak wyglądały wasze pierwsze spotkania? Czas zrobić powtórkę z historii waszego związku i wybrać się na randkę. Możecie się udać w to samo miejsce, gdzie się poznaliście lub pójść do restauracji, w której zjedliście pierwszą wspólną kolację. Możecie wybrać się do kina lub teatru, a może do parku na film pod gołym niebem. Ważne, aby wyjść z domu tylko we dwoje.

SMS niespodzianka
„Kocham cię” – krótka wiadomość wysłana sms’em może zmienić cały dzień, a zwłaszcza zaskoczyć drugą osobę. Ile zajmie ci czasu napisanie jednej wiadomości? 30 sekund, minutę? Nieważne. Liczy się gest, który ociepli wasze stosunki. Możesz też zostawić na lodówce karteczkę z napisem „Kocham cię” lub „Miłego dnia!”. Z pewnością będzie ona zaskoczeniem, gdyż zazwyczaj zastajemy karteczki z napisem „Wyrzuć śmieci”, „Zrób zakupy”.

pokonaj rutyne plaza

Wakacje
Zastanówcie się, kiedy byliście po raz ostatni na wakacjach? Czy bieg za pieniądzem i dobrami życia codziennego nie przysłonił wam reszty ważnych rzeczy. Usiądźcie i ustalcie czas na wakacje. Może to być tylko weekend poza miastem, a może to być dłuższa wyprawa po Ameryce. Zaplanujcie co chcecie robić i zacznijcie zmierzać do realizacji swojego planu.

Hobby
Skoro jesteście razem, to znaczy, że macie wspólne zainteresowania. Czas odświeżyć waszą pasję albo poszukać nowej. Każde wspólne wykonywanie zajęć zbliża ludzi, więc możecie razem zacząć uprawiać jakiś sport, gotować, a nawet grać w gry czy oglądać filmy.

Spontaniczność
Pamiętacie młodość i wszystkie te pomysły, które zrealizowaliście mimo, że nie było łatwo? Wtedy ważna była spontaniczność. I czas, aby ona wróciła do związku i zajęła miejsce monotonii. Masz ochotę przytulić się, zrób to bez pytania. Masz ochotę na seks, powiedz otwarcie o tym i nie czekajcie z tym, aż przyjdzie noc. A może czas ożywić życie w sypialni i wyposażyć szafkę nocną w erotyczne gadżety czy seksowną bieliznę.

motor www

ms