Fakty Poloniada czyli Dzień Ojca na sportowo

Poloniada czyli Dzień Ojca na sportowo

SHARE

Sportowy Dzień Ojca

Niedziela w Deer Grove Forest Preserve w Palatine upłynęła pod hasłem ruchu, radości i rozrywki, czyli czas na Poloniadę, imprezę cykliczną, która ma na celu propagowanie idei zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym.
Wśród licznych atrakcji opracowanych przez Bogdana Maciejczyka nie zabrakło biegów przełajowych dla dzieci i młodzieży oraz dla tatusiów, biegu pod górę tatusiów z pociechami na plecach, były wyścigi na rowerkach dla maluchów, przciąganie liny pomiędzy chłopcami a dziewczynkami, zawody zręcznościowe dla całych rodzin, mecz piłki nożnej pomiędzy panami ze związanymi do tyłu rękami a paniami. W tym dniu nie było przegranych – każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz czerwoną koszulkę z napisem “Poloniada”, gdzie w literce “o” wspaniale wyeksponowany był biały orzeł, a tatusiowie za wspaniałą sportową postawę otrzymywali koszulki “Super Tata”.
Na Poloniadzie nie zabrakło również dmuchanych zamków, wspaniałego egzotycznego zoo, przejażdżek kucykami czy ciuchcią. O wspaniałą piknikową atmosferę zadbał zespół Skalar US, a o pyszności z grilla, zimne piwko, a nawet watę cukrową KD Market. Organizatorom Poloniady i wszystkim “poloniadowiczom” życzymy jeszcze wielu takich udanych imprez!

Zdj i tekst dzięki uprzejmości Hyper Fight Club Inc.